Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Star Wars: Empire at War
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
header.jpg?t=1586462434

Geliştirici: Petroglyph Games
Yayımcı: LucasArts
Çıkış Tarihi: 16 Şubat 2006

Star Wars: Empire at War, 3. film ile 4. film arasında geçen savaşı konu alır. Hikâye temelli sefer, Galaktik Fetih ve Çarpışma olarak 3 moda sahiptir. Muharebeler gezegenlerin üzerinde veya uzayda gerçekleşebilir.

Görsel
Görsel
Görsel
Görsel

Görsel
Görsel
Özellikle de uzay muharebeleri fazlasıyla ayrıntılı ve eğlenceli. Nazarımda Star Wars temalı en iyi strateji oyunudur.
Battlegrounds'un aksine kendi karakteristiği olan bir oyundu. Özellikle büyük gemilerdeki parça parça hasar alma olayı vs. bugün bile benim diyen uzay savaşı strateji oyunlarında pek yok. Galactic Conquest modu da iyiydi.
Uzay savaşları çok zevklidir. Bir de mod çeşitliliği sayesinde çok farklı dönemler ve fraksiyonlar oyuna dahil olunca tadından yenmiyor. Kış Festivali'nde yine eski oyunlara yönelik etkinlikler düzenlenirse mutlaka etkinliği düzenlenmeli.
2000'lerde ilk çıktığında almıştım cd'si hala durur çok güzel oyun. Bu arada modçular kaplamaları yeniledi modernleştirdi.

Stargate modunu da az oynamadım zamanında

Sonbahar İndirimleri kapsamında %65 indirimle 11,20₺.
Forces of Corruption eklentisi yerine ana oyunu oynamak için bir sebep var mı?
Kış İndirimleri kapsamında %65 indirimle 11,20₺.
(27-12-2020, 23:05)Attila the Hun : [ -> ]Forces of Corruption eklentisi yerine ana oyunu oynamak için bir sebep var mı?

Campaign için oynanabilir onun dışında gereksiz. Zaten mp kısmında da ya modlar yada FoC oynanıyor.
Son Gelen Güncelleme Notları

Alıntı:-Ekstra Multiplayer Haritaları

-Ufak hata düzeltmeleri, oyuncu denge değişiklikleri, optimize performans, En önemli düzeltmeler:

*Bazı yer birimlerinin nişan alma doğruluğu (accuracy) yeniden ayarlandı.
*Kahraman (fighter hero) hareketleri düzeltildi.
*Roket alan hasarı düzeltildi.

Desteği yıllar önce kesilmiş bir oyuna böyle bir güncelleme gelmiş olması bana "Acaba remastered ya da başka bir strateji oyunu geliştiriliyor mu?" düşüncesi getirdi.
(14-01-2021, 23:51)Yukare : [ -> ]Desteği yıllar önce kesilmiş bir oyuna böyle bir güncelleme gelmiş olması bana "Acaba remastered ya da başka bir strateji oyunu geliştiriliyor mu?" düşüncesi getirdi.

Mantıklı bir düşünce desteği kesilmiş bir oyuna güncelleştirme getirmek için ya oynanamayacak seviyede bug olduğu için yada bir kıpırtı yaratmak için getirirsin. .d

Oyunun haklarını yakından takip etmeni öneririm.
Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimi kapsamında %65 indirimle 11,20₺.
May the 4th kapsamında yeterli üye toplanırsa bir etkinlik güzel olabilir diye düşünüyorum. Oyun şuan da indirimde ₺11.20 'ye alınabiliyor.

2.9 için net bir çıkış tarihi yok sanırım veya ben göremedim.
Yaz İndirimi kapsamında %65 indirimle ₺11,20.
Canon olması gereken son(Disney bunu beğenmedi);

Modcular uğraşıyormuş hala

Sayfalar: 1 2