Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Crusader Kings III Türkçe Yama - 1.1.1 (%100) Çıktı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
thumbnail.png

Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Çeviri 1.1.1 sürümü çıktı.

Çok sayıda hata giderimleri yapıldı, olay çevirileri tamamlandı.
Bu sürüm bir önceki 1.1 sürümünden 12,386 farklı satır içeriyor.

ayrac.png

Oyun Sürümü: 1.1.x
Çeviri Yüzdesi: %100
Oyun Kodu: 6379

ayrac.png

Strateji oyuncuları tarafından, strateji oyuncuları için.
Emeğinize sağlık. Çok iyi bir iş çıkardınız. Tebrikler.
Büyük bir başarı tebrikler! Darası stellarisin başına :(
Bu uğurda kodlar arasında gözlerini feda eden herkese teşekkürler.
Emeği geçen herkesin eline sağlık, herkesi tebrik ediyorum. Strategyturk'e teşekkürler.
Yeni bir DLC çıkmadan bitmesi süper oldu. Elinize sağlık.
Strategyturk kendi alanında mükemmel bir topluluk ve bu topluluğun mükemmel yöneticileri var. Gerçekten bayrağı en önde taşıyorsunuz, emekleriniz için çok teşekkürler.
Yamanın başarımlar ile uyumlu çalışma ihtimali var mı?
Harikasınız. Oyun sırasında sürekli Türkçe event gelmesinden anlamıştım %100 olduğunu. Foruma girince tescillemiş oldum. Elinize emeğinize sağlık, oynayan her insanda hakkınız var.
emeği geçen herkese teşekkürler
Neredeyse tamamı yazılardan oluşan bir oyunun çevirisini yapmak büyük bir emek, yardımı dokunan herkese teşekkürler.
Böyle bir projede yer aldığım için çok mutluyum. Aylardır boş vakitlerini bu işe ayıran ve nihayetinde gerçekten de kaliteli bir yama ortaya koyan herkese teşekkürler.
Projede emeği geçen herkese çok teşekkürler. Sayenizde oyunu türkçe olarak (anlayarak) oynuyoruz. Çok çok çok sağolun.
Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler
Teşekkür ederiz emeği geçenlere gerçekten efsane bir iş çıkarıyorsunuz.
Ne desek eksik kalır. Oyunu henüz satın alıp oynayamadım. Yakın zamanda da mümkün görünmüyor. Oynayabilen arkadaşlar için mutluyum.
Oyunum orjinal ve iyiki almıışım..
Alakası yok değil biliyorum ama karakter özelliklerimizi kendimiz yapamıyoruz.
Modlar da işe yaramadı. :((
Tekrardan türkçe yama için teşekkürler..
İndirip deneyeceğim.
(10-11-2020, 17:14)merty : [ -> ]Oyunum orjinal ve iyiki almıışım..
Alakası yok değil biliyorum ama karakter özelliklerimizi kendimiz yapamıyoruz.
Modlar da işe yaramadı. :((
Tekrardan türkçe yama için teşekkürler..
İndirip deneyeceğim.

Yeni günlükte custom ruler oluşturmadan bahsedildi. Yakında gelecek yani
elinize sağlık
Elinize sağlık. Çok güzel bir çalışma. Benim bir sorum olacak

Şu linkteki modla birlikte kullanamıyorum. Sebebi ne olabilir. TR Yama aktif olduğunda Framework modu çalışmıyor. Hata vs de almıyorum. Zaten kullanma amacım Real Father eklentisi sadece gerçek babaları görmek istiyorum ama görünmüyor. Bunu düzeltmek için yapabileceğim bir şey var mıdır?

https://steamcommunity.com/id/zero2900/m...scriptions

EDİT: Sorunu kendim çözdüm. Mod dosyasında local klasörü içinde "turkish" isimli bir klasör yaratıp "english" klasörü içindekileri yeni oluşturduğum turkish klasörüne kopyalayınca mod uyumsuzluğu çözüldü. :)
Sayfalar: 1 2