Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Anno 1800 - Sezon Paketi 3 Geliyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
1.png

Anno 1800 geliştirici günlüklerinde bu yazıda, Sezon Paketi 3'ün geleceği doğrulanıyor.

https://anno-union.com/the-season-3-pass-is-coming/ :Merhaba Anno Topluluğu,

Dün, son zamanlarda birçoklarınızın aklında olan bir soruyu yanıtladık: Anno 1800'ün geleceği ne olacak? Görseller kelimelerden çok daha fazlasını anlatabildiğinden, burada birden fazla kez izleyebileceğiniz 3. Sezon Tanıtım Fragmanımızla cevap verdik:


Anno 1800'ün 2021'de üçüncü bir sezon paketi ile geri döneceğini teyit etmekten çok mutluyuz! Çok fazla şey vermek istemesek de paylaşabileceğimiz birkaç şey var:
  • 3. Sezon bir kez daha topluluğun geri bildirimlerinden ve isteklerinden ilham alan üç yeni DLC'den oluşacak

  • Sezon 3'ün DLC'leri tematik olarak Arktik ve Enbesa'daki dünyayı dolaşan maceralarınızdan sonra eve dönüşü temsil ediyor ve oyuna yeni bir oturum eklemeyecek

  • Her DLC'ye, tüm endüstri öncülerimiz için oyunu daha da geliştirecek bir Ücretsiz Oyun Güncellemesi eşlik edecek.

2021'in başlarında sizlerle 3. Sezon planlarımız hakkında çok daha fazlasını paylaşmayı ve sizleri şehir inşasının yeni zirvelerine ulaştırmayı dört gözle bekliyoruz.

Sağlıcakla kalın,

Anno Ekibi.
2. Sezonu da yeni aldim severek oynuyorum 3.sezon da cikmasi oyuna daha da heyecan katicaktir. Tek sıkıntı oyunun belli bir sureden sonra kasmaya baslamasi loding surelerinin artmasi sistemim de kotu degil oyunu da ssd ye kurdum yine ayni sorun 8gb ram var acaba onu mu 16 yapsam
Sezon 2'de eklenen Eski Kıta DLCleri bana göre hiç heyecan verici gelmiyor. Her ne kadar oyunda artık çok fazla region olmuş olsa da Asya vs. gibi yeni bir region eklemeleri daha çok hoşuma giderdi veya en azından Yeni Dünya üzerine DLCler çıkabilirdi. Fakat tüm sezonun odağı Eski Kıta olunca ortaya hiç beklemeyeceğim çok farklı bir şeyler de çıkabilir. Yakında yeni duyurularını yaparlar heralde?
Umarim bu sefer oyunun basindan itibaren etkili olacak birseyler gelir. Bende yeni dunya ile guzel seyler olmasini beklerdim.

İlk sezonda verdikleri harita cidden gereksizdi. Hem potansiyel mp oyunu icin cok kotu. Devasa adayi kim kaparsa o ucup gidecek.