Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tribalden feodale geçiş
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Tribalden feodale geçmek için başkentime tribal dikmeye çalışıyorum ama olmuyor,yeteri kadar prestijim var ve başkentimde başka bir yapı yok.Dikemememin sebebini bilen var mı?

Stone Hillfort inşa edebilmek için Castle Infrastructure I teknolojisini açmış olman gerekiyor.
(26-11-2020, 11:39)Attila the Hun : [ -> ]Stone Hillfort inşa edebilmek için Castle Infrastructure I teknolojisini açmış olman gerekiyor.
O teknoloji açık da Stone Hillfort için başkentime tribal dikmem gerekmiyor mu?Yeterli prestijim var ama dikemiyorum,sebebini anlamadım.[img]0OVjPc.jpg[/img]
Attığınız ekran görüntüsünde zaten tribe olduğu görünüyor.
(26-11-2020, 11:53)isocuk : [ -> ]Attığınız ekran görüntüsünde zaten tribe olduğu görünüyor.
Hocam dediğinizi anlamadım boş görünmüyor mu,tribe varsa nerede?
Pencerenin yukarı tarafında karakterinizin portresinin hemen sağında görebilirsiniz.
(26-11-2020, 11:57)isocuk : [ -> ]Pencerenin yukarı tarafında karakterinizin portresinin hemen sağında görebilirsiniz.
Hocam baktım da bulamadım,bütün countylerimin holdinglerine de baktım 2-3 tanesinde cami var sadece,tribal yok.
Resimde kırmızı kutuyla gösterdiğim yerde görebilirsin. Tüm kontluklarda kontluğun sahibiysen sahip olduğun yer o kırmızı kutunun içindeki yerde görünüyor.
0OVjPc.jpg
(26-11-2020, 12:07)isocuk : [ -> ]Resimde kırmızı kutuyla gösterdiğim yerde görebilirsin. Tüm kontluklarda kontluğun sahibiysen sahip olduğun yer o kırmızı kutunun içindeki yerde görünüyor.
0OVjPc.jpg
Çok teşekkür ederim.Bu bilgiyi de yeni öğreniyorum. :D

(26-11-2020, 12:07)isocuk : [ -> ]Resimde kırmızı kutuyla gösterdiğim yerde görebilirsin. Tüm kontluklarda kontluğun sahibiysen sahip olduğun yer o kırmızı kutunun içindeki yerde görünüyor.
0OVjPc.jpg
Bir de müsaadenizle bir sorum daha olacaktı.Stone Hillfort'u göremedim o nereden yapılıyor acaba?Earth Hillfort'u yükseltince mi Stone Hillfort yapabilirim?
Tf6ik1.jpg
(26-11-2020, 12:09)hetrax : [ -> ]Stone Hillfort'u göremedim o nereden yapılıyor acaba?Earth Hillfort'u yükseltince mi Stone Hillfort yapabilirim?

Bina zinciri şu şekilde: Earth Hillfort > Wooden Hillfort > Reinforced Hillfort > Stone Hillfort
(26-11-2020, 12:25)Attila the Hun : [ -> ]
(26-11-2020, 12:09)hetrax : [ -> ]Stone Hillfort'u göremedim o nereden yapılıyor acaba?Earth Hillfort'u yükseltince mi Stone Hillfort yapabilirim?

Bina zinciri şu şekilde: Earth Hillfort > Wooden Hillfort > Reinforced Hillfort > Stone Hillfort
Teşekkür ederim