Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
header.jpg?t=1605737900

Age of Empires II: Definitive Edition oyunlarınızdan ekran görüntüleri bu konu altında paylaşılabilir.
Emir Timur oyunumda taş üstünde taş gövde üstünde baş bırakmıyoruz;

3hvjvvg.png
Emir Timur zalim seferlerine devam ediyor, Delhi'de bizimdir;

g5mmn3x.png

S
ıradaki hedefimiz ise Batı;

pcn8sry.png
Hospital şövalyeleri Tatar akıncılarının gazabından kurtulamadı;

omxntq9.png

Ve Ankara savaşında Beyazıd'i esir alıyoruz;

a61x6f6.pngsvawcne.png
liR3C.png
ilr1hfr.png5hzvlqf.png
31s7g28.png

Hain Bleda'yı infaz ettik.
73bjdcm.pnglplbkc3.png
2emh1e1.png
Kont Drakula sahalarda;

oebehn7.png
image.png?width=1595&height=897büyük uğraşlar sonucu kazandığım oyun
image.png?width=960&height=474image.png?width=960&height=392canımın çıktığı bir oyun daha
Ekran_Goruntusu_1468.png
Görsel

Bu Art of War'da altın madalya almakta niyeyse çok zorlandım. 5 gemi kaybetmemek için bir ton micro yapmak gerekiyor.
Görsel

Yeni Stronghold'lu Kelt kaleleri. İyileştirme alanının ayrı gösterilmesi tuhaf olmuş. Kale menziliyle aynı olabilirmiş.
(22-04-2023, 09:46)reddga : [ -> ]Görsel

Yeni Stronghold'lu Kelt kaleleri. İyileştirme alanının ayrı gösterilmesi tuhaf olmuş. Kale menziliyle aynı olabilirmiş.
zeminin parsel parsel gözükmesi için hangi modu kullanıyorsun?
Görsel

Mod değil, ayarlarda grid olarak geçiyor. Onu kullanıyorum.
Görsel

Arabia'da üst üste kayıplardan sonra MegaRandom'u favori yapıp oynamaya başladım. İlginç bir şekilde burada birkaç kere rahat bir şekilde kazandım. İnsanlar farklı haritalara uyum sağlamada zorlanıyor herhalde. Ya da elom gerçek değerine düştüğü için de olabilir bilemedim. Şu an ~980 civarındayım.
Görsel
Görsel

ile 1 el girdik. Bohem alacakken yanlışlıkla Burgonya almış olmam komik oldu. Oyun sırasında "Niye Houfnice basamıyorum?" dedim.
Görsel

Megarandom'dan gelen atım esir düştü. -50 moral.
Sayfalar: 1 2