Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Nostalji Kuşağı 2020: Stronghold Crusader Etkinliği
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
nost1.png

Strategyturk Kış Festivali 2020 kapsamında çıkışının üzerinden 10 seneden fazla geçmiş, normalde forumda etkinliği yapılmayan strateji oyunlarından etkinlikler düzenleniyor.
Etkinliğe başvurmadan evvel tüm konuyu okumuş olmanız önerilir, etkinlik gününe kadar etkinliğin işleyişinde çeşitli değişiklikler yapılabilir.

Stronghold Crusader Etkinlik Sorumlusu: ve

Nostalji Kuşağı: Stronghold Crusader
  1. Etkinliklerin düzenlenmesi oyuncu katılımına bağlıdır.
  2. Her etkinlik festival dahilinde sadece 1 oyun günü sürer.
  3. Her etkinlikte multiplayerın işleyişine dair bilgiler etkinlik sorumlusundan temin edilebilir (Hamachi/Gameranger kullanımı vb.)
  4. Oyunların eski oyunlar olması sebebiyle multiplayer kurulmasında sorunlar, çökmeler vb. sorunlar yaşanabilir.
  5. Bu sorunların çok yoğun/oyunu oynatmayacak derecede yaşanması durumunda etkinlikler iptal edilebilirler.
  6. Etkinlikler Strategyturk Twitch'te yayınlanabilir.
Etkinliğe dair başvurular ve iletiler bu konu altında yer alır.
Katılıyorum.
Katılıyorum.
Katılıyorum (bu aralar internet pek stabil değil etkinlik zamanındaki duruma göre)
Etkinliğe katılamıyorum, saatler uyuşmuyor.
katılıyorum
https://steamcommunity.com/profiles/76561198217530323/
oyun başlamadan önce bana steamden yazılırsa sevinirim
Steam sürümünde lobiyi bulamama veya bağlanamama sorunları yaşamıştık. Oynayacağımız sürümü oyundan en geç bir gün önce belirtiriz. Şuan farklı sürümlerde denemeler yapıyoruz.
Yarın 20.00'da GameRanger üzerinden lobiyi kuracağım. Katılmak için gerekli şeyleri altnkurt'tan isteyebilirsiniz.

Süper oyun özellikle o arkadan şarkı söyleyen ablaya bayılırdım. Etkinlik yapılması harika.
Steam sürümü olan 1.41 versiyonu ile Gameranger sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Oyun Steam üzerinde 3,6 TL. Ayrıca Steam dışından edinilmesi durumunda da 1.41 versiyonu için gereken patch oyunun sitesinde mevcut. Akşam saat 20.00'da 1.41 versiyonuyla Gameranger üzerinden oynayacağız. Daha önce özelden atmış olduğum mesajı görmezden gelebilirsiniz. Artık gerek kalmadı.
GameRanger odası kuruldu.

Oda: Strategyturk Stronghold Crusaders Etkinliği
Şifre: st
Ne zaman başlarız.