Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Nostalji Kuşağı 2020: Battle for Middle-Earth II Etkinliği
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
nost2.png

Strategyturk Kış Festivali 2020 kapsamında çıkışının üzerinden 10 seneden fazla geçmiş, normalde forumda etkinliği yapılmayan strateji oyunlarından etkinlikler düzenleniyor.
Etkinliğe başvurmadan evvel tüm konuyu okumuş olmanız önerilir, etkinlik gününe kadar etkinliğin işleyişinde çeşitli değişiklikler yapılabilir.

BFME II Etkinlik Sorumlusu: ve

Nostalji Kuşağı: Battle for Middle-Earth II
  1. Etkinliklerin düzenlenmesi oyuncu katılımına bağlıdır.
  2. Her etkinlik festival dahilinde sadece 1 oyun günü sürer.
  3. Her etkinlikte multiplayerın işleyişine dair bilgiler etkinlik sorumlusundan temin edilebilir (Hamachi/Gameranger kullanımı vb.)
  4. Oyunların eski oyunlar olması sebebiyle multiplayer kurulmasında sorunlar, çökmeler vb. sorunlar yaşanabilir.
  5. Bu sorunların çok yoğun/oyunu oynatmayacak derecede yaşanması durumunda etkinlikler iptal edilebilirler.
  6. Etkinlikler Strategyturk Twitch'te yayınlanabilir.
Etkinliğe dair başvurular ve iletiler bu konu altında yer alır.
Katılıyorum.
Katılmak isteyenler buraya katılıyorum yazdıktan sonra oyunu istedikleri yerden indirip 1.0 sürümünü yükleyebilir. Daha sonrasında ise başka bir eylemde bulunmadan benden gelecek zarfları beklesinler. Dosyaların üzerinde belirttiğim şeyler dışında bir oynama yapmayın. Oyun günü farklı sorunlar yaşamak istemeyiz.
(21-12-2020, 14:12)altnkurt : [ -> ]Katılmak isteyenler buraya katılıyorum yazdıktan sonra oyunu istedikleri yerden indirip 1.0 sürümünü yükleyebilir. Daha sonrasında ise başka bir eylemde bulunmadan benden gelecek zarfları beklesinler. Dosyaların üzerinde belirttiğim şeyler dışında bir oynama yapmayın. Oyun günü farklı sorunlar yaşamak istemeyiz.
Hangi versiyonda oynanacak?
Sarumanın ele geçirme skilli'ni özel heroda kullanmak serbest mi?
1.06 ama farklı bi şeyler yapınca uyuşmama riski var. Önden bişey yapmanızı önermiyorum. Geçen sene sıkıntı çıkmıştı zira.
Özel hero serbest değil :))
Katılıyorum.
Başvuran kişilere ilgili talimatları yolladım. Deneyin. Herhangi bir aşamada sorun çıkarsa önceden haber verin ki oyun saatinden önce çözebilelim. Oyun Çarşamba günü akşam saatlerinde oynanacak. Muhtemelen 21.00 gibi olabilir ama daha erken ya da geç olursa en geç yarın yine buradan yazarım.
Yarın saat 21:00'e doğru oda kurulur. Başvuruları bekliyoruz.
ooo ben varım ve versiyon 1.09 olursa iyi olur 1.06da bakış açısı toprağın içine gömülü oluyor
güzel fikir, ben varım
Bakış açısını fixlemiştik yanlış hatırlamıyorsam. Zarfta hepsi mevcut.
Oyundan sonra Replay leri atabilir misiniz?
Maalesef etkinliğe katılamıyorum ama izlemek isterim.
katılıyorum
Katılıyorum
Gameranger odası kuruldu.

Oda adı: Strategyturk
Şifre: st
Katılıyorum.
İkinci oyun için oda hala açık.

Ad: Strategyturk
Şifre: st
Katılan herkese teşekkürler. İlk oynadığımız oyun hafif sıkıntılara rağmen eğlenceliydi. İkinci oyun ise maalesef karşı takımın bağlantı sorunlarından ötürü çok çabuk bitti. İlk oyundan skor görselini bırakayım, her zamanki gibi birinciyim.

Screenshot_4.png
Ekran_Goruntusu_2.png

Güzel oyundu. Rakibe baskın başlasam da sonradan 2v1 ve 3v1 geldiklerinde tutunamayıp kaleye kadar çekildim. Sonrasında zaten kalemin menziline kadar bina dikmeye başlamıştı.

Ekran_Goruntusu_3.png

Ama kendimi arkalara bir yere atıp orada yeniden güçlendikten sonra oyuna tutunabildim. Sonrasındaysa özellikle batı cephesinde molotofçularımla çetin mücadeleler verip atak trollerle son hamleyi yaptım.

Ekran_Goruntusu_4.png

Katılan herkese teşekkür ederim.
Sayfalar: 1 2