Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Nostalji Kuşağı 2020: Company of Heroes Etkinliği
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
nost5.png

Strategyturk Kış Festivali 2020 kapsamında çıkışının üzerinden 10 seneden fazla geçmiş, normalde forumda etkinliği yapılmayan strateji oyunlarından etkinlikler düzenleniyor.
Etkinliğe başvurmadan evvel tüm konuyu okumuş olmanız önerilir, etkinlik gününe kadar etkinliğin işleyişinde çeşitli değişiklikler yapılabilir.

Company of Heroes Etkinlik Sorumlusu: ve
Nostalji Kuşağı: Company of Heroes
  1. Etkinliklerin düzenlenmesi oyuncu katılımına bağlıdır.
  2. Her etkinlik festival dahilinde sadece 1 oyun günü sürer.
  3. Her etkinlikte multiplayerın işleyişine dair bilgiler etkinlik sorumlusundan temin edilebilir (Hamachi/Gameranger kullanımı vb.)
  4. Oyunların eski oyunlar olması sebebiyle multiplayer kurulmasında sorunlar, çökmeler vb. sorunlar yaşanabilir.
  5. Bu sorunların çok yoğun/oyunu oynatmayacak derecede yaşanması durumunda etkinlikler iptal edilebilirler.
  6. Etkinlikler Strategyturk Twitch'te yayınlanabilir.
Etkinliğe dair başvurular ve iletiler bu konu altında yer alır.
Katılıyorum.
Katılıyorum.
Katılıyorum. Kötü bir oyuncuyum mümkünse beni kimseyle takım yapmayın.
oyunu indirebilirsem gelicem
Bugün saat 21:00'da Steam üzerinden oynayacağız. Etkinlik öncesi beni Steam'den eklerseniz toplanmamız daha kolay olur.

https://steamcommunity.com/id/reddga/
Oda kuruldu.
İsmi: Strategyturk Nostalji Etkinligi
Şifre: st
İlk oyun bitti şimdi ikincisi kuruldu adı ve şifresi aynı.
Üçüncüsü kuruldu. Gelmek isteyenler hâlâ gelebilir yer var.
Katılıyorum. Bir sonraki oyuna geleceğim.
Dördüncü oda kuruldu.
3 tane oyun attık, ilk ikisinde reddga yanına bot aldı sonuncusun da Henri gelince 2v2 oynayabildik. Ben eğlendim açıkçası ama hala CoH2 > CoH1

unknown.png
Oyunu zamanında indirmeyip son dakika dahil olduğumdan sadece son oyuna gelebildim. CoH ile ne kadar alakasız olduğumu da görmüş oldum tekrardan. ile bir şeyler yapıp savunmaya çalıştık. Arada bir iki saldırı yapmayı da denedik (sağlam tokat yedik sonrasında) ama dümdüz etti karşı taraf bizi. 

Yıllar sonra CoH oynamak keyifliydi. Etkinlik sağolsun SP senaryosunu da tekrardan bitirme fırsatı doğdu. Senaryosu hep hoşuma gitmiştir. BoB ve Private Ryan havası olduğundan oynamayı severim. Muhtemelen oynadıktan sonra hem diziyi hem de filmi izleyeceğim. 

Etkinlik için katılan , ve 'ya teşekkür ederim. Seneye düzenlenirse yine katılmak isterim.
Bugün 4 oyun oynadık. Benim için en akılda kalıcı olan 3. oyunda King Tiger ile 7 puandan oyunu döndürmeye çalışmam oldu. Sonunda yine kaybettim ama orası bir hayli heyecanlıydı. Katılanlara teşekkürler.