Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Nostalji Kuşağı 2020: Worms Armageddon Etkinliği
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
nost6.png

Strategyturk Kış Festivali 2020 kapsamında çıkışının üzerinden 10 seneden fazla geçmiş, normalde forumda etkinliği yapılmayan strateji oyunlarından etkinlikler düzenleniyor.
Etkinliğe başvurmadan evvel tüm konuyu okumuş olmanız önerilir, etkinlik gününe kadar etkinliğin işleyişinde çeşitli değişiklikler yapılabilir.

Worms Armageddon Etkinlik Sorumlusu: ve
Nostalji Kuşağı: Worms Armageddon
  1. Etkinliklerin düzenlenmesi oyuncu katılımına bağlıdır.
  2. Her etkinlik festival dahilinde sadece 1 oyun günü sürer.
  3. Her etkinlikte multiplayerın işleyişine dair bilgiler etkinlik sorumlusundan temin edilebilir (Hamachi/Gameranger kullanımı vb.)
  4. Oyunların eski oyunlar olması sebebiyle multiplayer kurulmasında sorunlar, çökmeler vb. sorunlar yaşanabilir.
  5. Bu sorunların çok yoğun/oyunu oynatmayacak derecede yaşanması durumunda etkinlikler iptal edilebilirler.
  6. Etkinlikler Strategyturk Twitch'te yayınlanabilir.
Etkinliğe dair başvurular ve iletiler bu konu altında yer alır.
Katılıyorum.
Katılıyorum.
katılıyorum
katılıyorum
Oyunu Steam üzerinden oynayacağız. Şu anda %75 indirimde 6 liradan satılıyor.

https://store.steampowered.com/app/21720...rmageddon/
Katılıyorum.
Etkinlik yarın akşam saat 20:00'da başlayacaktır.
Katılıyorum.
Sunucu 20:10'da açılacak. Her ihtimale karşı 10 dakika uzattık. Sunucuya nasıl katılacağınız aşağıdaki spoiler'de mevcut.

Katılımcı sayısı nedeniyle iki ayrı oda açılacak. 1. odayı ben, EcdadComputer açacak. 2. Odayı ise açacak.

EcdadComputer'in odasına girecekler:

Reddga'nın odasına girecekler:

Yaklaşık saat sekizden gece yarısına kadar oynadık. Sahi ben bıraktığımda hala oynuyorlardı. Ama benim oynadığım kadarıyla aşağıda resimleri bulabilirsiniz.
Çok keyifli bir etkinlikti. Umarım Worms Armageddon etkinlikleri devam eder.
Rumenlerimizle kahramanca savaşıp, kahramanca öldük. Güzel etkinlikti.
Bugün toplamda kaç oyun oynadık açıkcası sayamadım. Hepsi birbirinden keyifli ve heyecanlıydı. Fazla kişi olduğumuzdan eş zamanlı iki oda kurup oynadık ve her oyundan sonra odaları kardık. İlk oyundan fazla ekran görüntüsü alamadım ama herkes birbirini vurmaktan ne olduğunu anlayamadan kazanan oldum. Katılan herkese teşekkürler.

Bir etkinliği yapılırsa düzenli olacak şekilde her türlü katılırım.
Katılan herkese teşekkürler. Çok güzel bir etkinlik oldu. Benim odamdaki oyunlar şunlar;