Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: CoH2 - Multiplayer: Şubat 2021
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
cohyo.png
Strategyturk Şubat Company of Heroes 2 etkinliğine hoş geldiniz.
Etkinlik günü ve saatleri: Çarşamba: 21.00 - 23.00 -Eğer maç süresi uzarsa bitiş saati sarkabilir- 

Katılımcılar
Bilgisayar tamirde, alabilirsem katiliyorum.
Çalıştırabilirsem katılıyorum.
Genelde müsaitim.
Katılmaya çalışırım. 176 saat
katılıyorum
Acemi olduğumu baştan söyleyerek katılıyorum. Multiplayer formatı nasıl olacak
43 saat :(
(24-02-2021, 13:35)Dreyfus : [ -> ]Acemi olduğumu baştan söyleyerek katılıyorum. Multiplayer formatı nasıl olacak

Perşembeleri 2 ya da 3 maç oynayacağız. Katılımcı sayısına göre 2v2 ya da 3v3 oynayabiliriz. Acemi olmanda da bir sorun yok.
Katılıyorum.
Karşılaşmaları izleyebilme şansım var mı?
(24-02-2021, 14:03)Jokzilla : [ -> ]Karşılaşmaları izleyebilme şansım var mı?

Az da olsa yayınlanma ihtimali var. Eğer o da olmazsa maç kayıtlarını konuya atmaya çalışırım.
Katılımcılar saatlerini de belirtirse takımları dengeli dağıtmak açısından güzel olur.
Yarın başlıyoruz bir sorun çıkmazsa. Oyun başlamadan 'un dediği gibi katılımcılar başvurularına oyun saatlerini yazarlarsa daha dengeli takımlar oluşturabiliriz. Oyuna lobi yerine davet ile girmek isteyen olursa beni steamden buraya tıklayarak ekleyebilir. ,,, ,,
Katılıyorum.
Katılıyorum.
Oyun laptobumu hala tamirden alamadim, o yuzde .gelemeyecegim gibi
Discord kanalı üzerinden yayın yapabilirim. Ayrıca belirtmeyi unuttum 500 saatim var.
Memnun olurum cidden.
,, ,,,, bugün saat 20.55'te oda kurulacak.
katılıyorum

(25-02-2021, 16:29)SatanistKesenKedi : [ -> ]
Discord kanalı üzerinden yayın yapabilirim. Ayrıca belirtmeyi unuttum 500 saatim var.
1300 saatim var görüşmek üzere
Katılıyorum.
Sayfalar: 1 2