Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: 2021 İlkbahar Bannerlord Etkinliği
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
header.png

2021 İlkbahar M&B Bannerlord etkinliğine hoş geldiniz.

Etkinlik ile ilgili görseller ve etkinliğe dair diğer her şey bu konu altında yapılır.

Her oyun günü minimum 5 oyun oynanacak, eğer oyuncular dilerse daha fazla oynanabilir. 

Oyun modu oyuncular farklı bir mod istemediği sürece Kaptan modunda kalacaktır.

Sesli şart değildir ancak herkes gelebilecek durumda olursa girilebilir.

Etkinliğe katılım için müsait olduğunuz zamanı yazmanız, steam profil linkinizi vermeniz ve yukarıdaki kuralları okumanız yeterlidir. 

Katılımcılar

https://steamcommunity.com/id/OyunDoktoru/

Katılıyorum, öğlen vakitleri ve Cumartesi, Pazar Valheim etkinliği olduğu akşamlar müsait değilim. Hafta içi herhangi bir akşam olabilir.
Katılıyorum. Hafta içi her gün 18:00'den sonra ve pazar günleri 14:00'den sonra... :3
Katılırım. Steam profilim.

Hafta içi bir gün oynanması taraftarıyım. 16:00'dan sonra evde olursam tüm gün müsait olabilirim büyük ihtimalle.
Ben de katılırım. Steam linkim imzamda var. Hafta içi 19dan sonra haftasonları da saate göre gelmeye çalışırım.
Katılıyorum.
Katılıyorum.
https://steamcommunity.com/profiles/76561198027889317/

Ben ofisten katılmaya çalışacağım için uygun olduğum saatler belli değil denk gelirse katılmak isterim.
Etkinlik her Perşembe günü akşamı olacak, 20:00'dan sonra 5 el civarı oynayıp bırakırız. Eğer 6-10 kişi olursak mümkünse karşı karşıya oynarız değilse takımları böleriz bir takım başka el oynar bir takım başka el. Bu Perşembe eğer 5 kişi toplanabilirse oynarız, eğer 5 kişi çıkmazsa diğer Perşembe başlayacağız.

Bu akşam eğer minimum 5 kişi gelirse başlayacağız. Ekstradan gelen kişi sayısına bağlı olarak form değişikliği uygulanabilir ancak muhtemelen ekstradan gelenler kendi gruplarını oluşturmak zorunda kalacak.

Benide yaz tavariş
Akşam biraz işim var bugünkü etkinliğe katılamayacağım.
Oda kuruluyor, eklemediysem benim hesabımı ekleyin steamdan davet atayım. Konuda hesabım var örneğin içinde.

, , ve ile 6-7 maç attık. Eğer gözümden kaçan yoksa hiç raund kazanamadık, olsun. Ben şahsen çok eğlendim, 6. bir kişi daha gelirse çok organize bir şekilde de oynayabiliriz zira öteki türlü yabancılarla anlaşamıyoruz. Diğer Perşembe günü görüşmek üzere, katılımcılara teşekkürler.

Elinize sağlık, güzel bir etkinlikti.
NOT: Kaptan modunda oynadık. Ölüm sayımıza ölen askerlerin sayısı da eklendi.
Bu oyun katılamadım lakin baya eğlenilmiş diğer oyunlar kaçmaz artık
Bu akşam 20:00'da toplanıyoruz, katılmayı unutmayın. Eğer steam adresini bırakmamış biri varsa konudaki örnek kısmından benim steam hesabımı ekleyebilir.

Oyuncular lobiye gelsin, toplanıyoruz.

TaleWorlds sağolsun Epic Games'ten Multiye girmeyi engelleyen "hotfix" çıkarmış. 
ve le 4 el oynadık. Bannerlord sunucularındaki sorunlardan dolayı ve katılamadı. Sonraki perşembe günü umarım daha çok kişi gelir ve daha çok oynarız.
Sayfalar: 1 2