Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kesinlikle Rum'un Sultanı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar merhaba ilk ve şimdilik tek youtube singleplayer EU4 serim. Amatör bir ruhla yaptığım bu seriye başladığımda nerede sonlandıracağımı bile bilmiyordum umarım beğenirsiniz. 

Oynatma listesinin linki: https://www.youtube.com/playlist?list=PL...V4OCLZAfdz

Serinin sonu Definetly Sultan of Rum başarımın kazanılmasıyla bitiyor. Lütfen seriyle ilgili eleştireliniz videoların altında veya burada paylaşın. 

Kendinize çok iyi bakın.
Romantik EU4çülerin en sevdiği achievement. EU4'le alakalı content üretenlere tam destek. +rep
(15-03-2016, 10:57)Kaiser-i Rum : [ -> ]Romantik EU4çülerin en sevdiği achievement. EU4'le alakalı content üretenlere tam destek. +rep

Nedense ben ottonun kendisini sevmiyorum, hiç uğraşmadım demekki romantik değilim :/  

Yetenekli arkadaşları Çok Zor başarımlar için piste ne zaman alacağız ?  :D
(15-03-2016, 12:42)Blackwhist : [ -> ]
(15-03-2016, 10:57)Kaiser-i Rum : [ -> ]Romantik EU4çülerin en sevdiği achievement. EU4'le alakalı content üretenlere tam destek. +rep

Nedense ben ottonun kendisini sevmiyorum, hiç uğraşmadım demekki romantik değilim :/  

Yetenekli arkadaşları Çok Zor başarımlar için piste ne zaman alacağız ?  :D
Impossible'dan aşağısı kesmiyor ya. :D Şaka bir yana başarımlar üzerine yöneldim. "This is Persia" yı yapmak üzereyim.
Link olarak değil, video olarak paylaşılması gerek.
(15-03-2016, 21:34)Duman : [ -> ]Link olarak değil, video olarak paylaşılması gerek.

Oynatma listesini atmıştım bir daha dediğin gibi atarım :)

Açıkcası ilk EU4 serimdi insan biraz ilgi çekicek birşey olur diye düşünüyorum o yüzden. Yoksa Osmanlı'yı pek seçmen EU4 de tek başıma oynarken. "Luck of Irish" deniyorum bende.
Seri yapacaksan şöyle güzel şeyler bak tam kanser edici cinsten ;P

JAaL7q.jpg