Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: HOİ4 Ai uçakları ve gemileri kontrol etmesi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar Hoi4'te sadece uçakları ve gemileri ai'nin kontrol etmesini sağlayabilir miyiz?
Uçakları bir komutana devredersen ve görevlerini seçersen onlar kendileri yönlendirip kullanacaklardır. Gemilerde ise zaten verebilecegin 5-6 görev var. Onları verdiğinde mümkün oldugunca yerine getirmeye çalışacaklardır
(12-04-2021, 23:53)Mabella : [ -> ]Uçakları bir komutana devredersen ve görevlerini seçersen onlar kendileri yönlendirip kullanacaklardır. Gemilerde ise zaten verebilecegin 5-6 görev var. Onları verdiğinde mümkün oldugunca yerine getirmeye çalışacaklardır

Teşekkür ederim bir şey daha sormak istiyorum gemilerin iç düzenini vs. anlatan bir rehber var mı acaba?
(12-04-2021, 23:59)thetype3 : [ -> ]
(12-04-2021, 23:53)Mabella : [ -> ]Uçakları bir komutana devredersen ve görevlerini seçersen onlar kendileri yönlendirip kullanacaklardır. Gemilerde ise zaten verebilecegin 5-6 görev var. Onları verdiğinde mümkün oldugunca yerine getirmeye çalışacaklardır

Teşekkür ederim bir şey daha sormak istiyorum gemilerin iç düzenini vs. anlatan bir rehber var mı acaba?
ingilizcen varsa birkaç tane var gemi giydirme rehberi, filo kompozisyonunda ise şu an ortaklaşılabilmiş tek konu bir filoda maksimum 4 carrier olur ve o 4 carrier'a da 4 battleship eşlik eder. fakat bunlara screening konusunda çok fazla farklı yaklaşım var. ben genelde light cruiser kullanıyorum.