Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Rome - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
rtw.png

Rome: Total War ve Rome: Total War REMASTERED oyunları için ayrı konu açmaya gerek görmediğiniz kısa sorularınızı sormak üzere bu konuyu kullanabilirsiniz.
Ben rome 1 yükledim (2004) oyun çok kasıyor bunun çaresi var mı?

Medieval 2 modlu hiç kasma donma olmadan oynatıyor bu sorun yüzünden böyle bir klasiği denememek istemiyorum lütfen yardım edin.
(02-11-2023, 19:12)Numenore 1 : [ -> ]Ben rome 1 yükledim (2004) oyun çok kasıyor bunun çaresi var mı?

Medieval 2 modlu hiç kasma donma olmadan oynatıyor bu sorun yüzünden böyle bir klasiği denememek istemiyorum lütfen yardım edin.

Oyun dosyalarının bulunduğu klasöre d3d8.dll dosyasını atıp tekrar deneyebilirsiniz.
(02-11-2023, 19:12)Numenore 1 : [ -> ]Ben rome 1 yükledim (2004) oyun çok kasıyor bunun çaresi var mı?

Şu dosyayı indirip oyunun yüklü olduğu klasöre atıp tekrar dener misin?

https://drive.google.com/file/d/1silZZlx...gMGnS/view
D3d8.dlll dosyasını yükledim normal çalışıyor ama savaş ekranında dönüyor bunu nasıl çözebilirim?