Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Biraz faşist olak dedik
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Screenshot_3-2.jpg

Şu hale bak. İtalya 2 ayda romayı verdi, Almanya inatla Maginot hattı etrafından dolan odağına gitmiyor. Saçma sapan odaklardan yürüyor. Alsas lorende fransızı yenebileceğini sanıyor. Hay arkadaş. Ben İsveçim.
Tarihsel olarak Fall Gelb'e daha var.
Hocam yanlış anlamayın da, böyle başlık mı açılır?
Demesen isveç olduğunu anlamayacaktık
(12-05-2021, 20:23)GespensterPanzer : [ -> ]Hocam yanlış anlamayın da, böyle başlık mı açılır?

Biraz faşişt olak dedik" ifadesi yanlış geldiyse kbmayın. Ben de karşıyım zaten bu cani ideolojiye. Ama oyunda Faşişt olmuyor muyuz? Ha forum kurallarına aykırı bir durum mu var bilmem ama açılan her başlık zaten Oyuncuların başından geçen olaylar veyahut sorunlar değil mi? 
(13-05-2021, 01:42)He be : [ -> ]
(12-05-2021, 20:23)GespensterPanzer : [ -> ]Hocam yanlış anlamayın da, böyle başlık mı açılır?

Biraz faşişt olak dedik" ifadesi yanlış geldiyse kbmayın. Ben de karşıyım zaten bu cani ideolojiye. Ama oyunda Faşişt olmuyor muyuz? Ha forum kurallarına aykırı bir durum mu var bilmem ama açılan her başlık zaten Oyuncuların başından geçen olaylar veyahut sorunlar değil mi? 

Faşist olmakla ya da ideolojiyle bir problemim yok ama en azından başlıklarda kullanılan Türkçe'ye dikkat edilmesi taraftarıyım.