Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forum Öneri Merkezi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
logo.png
Buradan forum hakkında önerilerinizi yapabilirsiniz.
Araç çubuğunda steam grubumuzun kısayolu olsa hoş olabilirmiş :)
Üye listesinde ilk sayfada moderatörlerin görülmesi kullanıcıların moderetörlere daha rahat ulaşmasına yardımcı olabiir.
(25-07-2015, 19:36)Reoberg : [ -> ]Üye listesinde ilk sayfada moderatörlerin görülmesi kullanıcıların moderetörlere daha rahat ulaşmasına yardımcı olabiir.

En alttaki online üyeler kısmından yararlanılabilir bu konuda. Çevrimiçi modaretörlere bakıp oradan ulaşabilirler  :) Yanlız chatbox olsa hoş olurdu bence
Sayfanın altına yöneticiler linki ekledim.
(25-07-2015, 14:30)Anaksimander : [ -> ]Araç çubuğunda steam grubumuzun kısayolu olsa hoş olabilirmiş :)

Eklendi.
Mobilde son konulara bakmak epey zor oluyor.
Bir sorum var benim, diyelim ki bir konuda en son atılan #20 iletiyi gördük 2 gün girmedik bu konuya ve yeni mesajlar geldi en son gördüğüm yerden açılmasını istiyorum konunun smf'de olduğu gibi bu düzende böyle bir olay var mı ?

Edit: çözdüm sorun kalmadı.
Gelen kutusu sınırının arttırılması güzel olurdu.
Son konular değil de son iletiler olsaydı daha iyi olurdu.
Özel mesaj kutusunda limit 200 degil mi?
----
Son konular yerine son iletiler tarzı bir şey yaparsak tek bir konu o bölümü kapatabiliyor.
"Kullanılan Özel Mesaj Alanı: 81%" yazıyor.
160 tane özel mesajın mı var? Yoksa bug mu var?
79 tane özel mesajım var.
79 gelen 79 gidendir o :)
Öyleymiş, özür dilerim.
Öneri ve ya şikayetten çok bir sorum olacak . Bir bölümde önemli bir konu eksik onu ben açabilir miyim?
Pek anlamadım ama açabilirsin elbette.
Tema ayarları, özellikle de seçtiğimiz arkaplan tarayıcıyı açıp kapadığımızda kayboluyor.
Forumun altındaki aktif kullanıcılar bölümü son 60 dakika baz alınarak yapılıyor. Daha işe yarar olması bakımından en fazla son 15 dakika olması gerektiğini düşünüyorum.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23