Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Osmanlı - Ottoman Overhaul + More
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ottoman-Overhaul-Png.png

Herkese merhabalar,  modu tamamen kod bilgimi test etmek ve neler yapabileceğimi görmek adına yaptım. Umarım keyif alabileceğiniz bir çalışma olmuştur. Buradaki arkadaşlarımın da deneyim etmesini ve geri dönmesini beklerim. Şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkür ederim.

Modun linki : https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...2509347595
Farklı bir Osmanlı oynamak isteyen ama oyun klasörü içerisinden renk değişikliği, isim değişikliği vb. şeyleri yapmayı bilmeyenler için gayet güzel bir ilk deneme gibi görünüyor. Ayrıca mod olduğu için açıp kapatması da pratik.

Bunun yanında Osmanlı’ya seçtiğin renk çok hoşuma gitti. Kırmızının gözü yormayan bir tonu. Çok da uygun bir seçim büyük imparatorluklar için. Kodunu paylaşır mısın bizlerle?
(07-06-2021, 03:26)Wellfares : [ -> ]Farklı bir Osmanlı oynamak isteyen ama oyun klasörü içerisinden renk değişikliği, isim değişikliği vb. şeyleri yapmayı bilmeyenler için gayet güzel bir ilk deneme gibi görünüyor. Ayrıca mod olduğu için açıp kapatması da pratik.

Bunun yanında Osmanlı’ya seçtiğin renk çok hoşuma gitti. Kırmızının gözü yormayan bir tonu. Çok da uygun bir seçim büyük imparatorluklar için. Kodunu paylaşır mısın bizlerle?

Güzel yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Osmanlı için kullandığımız renk kodu { 124 0 0 }
güncel sürüme uygun mu
Evet uygun
Hocam merhaba,

Bir ülkeye savaş açıyorum. Savaş skoru yüzde 1. Tüm topraklarını fethediyorum ama savaş skoru yüzde 0 oluyor. Yeni güncellemeden kaynaklı mı?