Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: AoM - Multiplayer: Eylül 2021
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
pqMKv9N.png

Eylül 2021'de yapılan Age of Mythology etkinliklerine dair ekran görüntüleri ve paylaşımlar bu konu altında yer alır.
Katılmak için konu üzerinden başvuru yapılması yeterlidir, karşılaşmalar Strategyturk Twitch'te yayınlanabilir.

Etkinlik Gameranger üzerinden oynanmaktadır.
45dk sonra lobiyi kuracağım.
Katılıyorum.
Katılıyorum
Nadiren katılacak olsam da katılıyorum.
Oda kuruldu.
Katılıyorum.
Katılıyorum
Oda kuruldu.
Devam edecekse katılabilirim.
Katılıyorum.
İlk maç ısınma maçı oldu. Denizde ufak çaplı ama zevkli muharebelerden sonra kara savaşları başladı. Güçlü ekonomi sayesinde rakibimize saldırırken, Yasin Ahmet'in Titan'ı ile birlikte düşman teslim oldu.

İkinci maç erken yediğimiz bir saldırıyla birlikte dengeler değişti. Göçebe hayatı yaşayarak gerilla taktikleriyle savaştık. Aiakos uzun bir süre 1v2 dayanırken, ben de sık sık düşman hatlarını yararak düşmanın ekonomisine saldırdım. Tam sona yaklaşırken Yasin Ahmet'in elektriği kesilmesi nedeniyle maç tamamlanamadı. 

ben ve   beraber başladık. Ardından  dahil oldu. Baya oynadık. Keyifli vakitlerdi. Katılanlara teşekkürler.

Oyuna belirli gün ve saat gelse daha iyi olacağını düşünenlerdenim ben de öbür türlü kim gelcek kim gelmicek belli olmuyor fazla oyun da kurulmuyor.
Bu akşam etkinlik var.
Oda kuruldu.
Güzel oyunlar oldu, 3 oyunda da 'un kaybeden tarafta yer alması düşündürüyor.
İskenderle aynı tarafta olmaktan kaynaklı
herkese uygunsa yarın akşama doğru oda açabiliriz