Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Dark Souls II Serim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Dark soul serisi yapmaya karar verdim  buda ilk bölüm   

Only Hexer olarak yeniden başladım ilk bölüm hazırlık aşamasıydı umarım beğenirsiniz canlı yayın olarak başladım bu seriye haftanın her hangi bir günü canlı yayın olarak gelebilir

Hızlı bir şekilde 2. bölümü  çektim bu bölüm baya bir uzun oldu oldukça fazla şey yaptık umarım beğenirsiniz

güzel bir canlı yayın oldu chaitortu kesemedik bu bölümde ama olsun bi gün onada sıra gelecek
Bu seriyi hiç oynamadım.
güzel bir seridir öneririm ama zor bir oyundur yeni başlayanlar için
Hack and slash RPG değil de diyalog ağırlıklı kendi hikayemi kendi yazdığım RPG'ler daha çok ilgimi çekiyor.
Hack and Slash türüne girmiyor oyun kombo yapmak üzerine değil diyologlarda seçim filanda yok bu arada
Keşke bu oyunların coop kısmı daha güzel yapılmış olsaydı. Yere işaret koy falan filan..
Ölünce yanlış bilmiyorsam oyuncu kendi dünyasına geri dönüyor. Sonra bir daha işaret koy.
Zorlaştırmak için ellerinden geleni yapmışlar. Yoksa en çok coop oynamak istediğim oyunlardan birisi dark souls.
(01-10-2021, 16:42)baywatch06 : [ -> ]Hack and Slash türüne girmiyor oyun kombo yapmak üzerine değil  diyologlarda seçim filanda yok bu arada
İşte diyaloglarda seçim yaptığımız bir oyun olmadığı için pek ilgimi çekmiyor. Hack and slash tarzı diye biliyordum.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6