Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Old World Steam ve Gog'a geliyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
https://dropthespotlight.com/old-world-e...announced/

Old world 2022 ilkbaharda Steam ve Gog'da cıkacagı duyuruldu. Oyun sonunda hakettiği kitleye ulaşacak
Uzun zamandır beklediğim haber.
Güzel haber. Geçenlerde az kalsın gözümü karartıp Epic Games Store'dan alacaktım, iyi ki gaza gelmemişim. Steam'den alırım.
Ben expansion ile birlikte steamden tekrar alicam. Ucuz zaten
Konuyu hortlatıyor gibi olacam ama bir şey sorabilir miyim ? Steam sayfasına baktım Q2 2022 tarihinde çıkacakmış Q2 tam olarak ne anlama geliyor.
İkinci çeyrek.
(24-10-2021, 08:53)baywatch06 : [ -> ]Konuyu hortlatıyor gibi olacam ama bir şey sorabilir miyim ? Steam sayfasına baktım Q2 2022 tarihinde çıkacakmış Q2 tam olarak ne anlama geliyor.

quarter.jpg

*quarter
teşekkür ediyorum
19 Mayıs'ta Steam'e geliyor.
20 mayista etkinlik yapar mıyız
Oyunu epicde goruyodum civ cakmasi gibi geliyodu gecen steame gelcegi haberini de gordum yapimcisini inceledim zaten eski civ calisanlarinin oldugu hatta offworld trading company oyunun da gelistiricisi mohawk gamesin gelistirdigini gordum radarima istek listeme aldim ciksin alirim oyunu.
Kesinlikle civ cakmasi degil. Sehir kurmak disinda pek benzerligi bile yok
Oyunu son haliyle tavsiye eder misiniz? Steam'e geliyorken bir göz atayım diyorum.
(05-05-2022, 13:14)GespensterPanzer : [ -> ]Oyunu son haliyle tavsiye eder misiniz? Steam'e geliyorken bir göz atayım diyorum.
Yakinlarda ona zaman bulup oynayamadim ama aylar onceki hali zaten cok iyiydi bana göre.

Epicgamesden almayin, üstüne vazife olmayan seyleri karistiriyor o uygulama. Benim steamden oynadigim elden ringi bozmuş. Epici toptan kaldirinca düzelmişti.

Steame gelince orda da satin alicam dlc ile birlikte.
(05-05-2022, 15:11)yafeshan : [ -> ]
(05-05-2022, 13:14)GespensterPanzer : [ -> ]Oyunu son haliyle tavsiye eder misiniz? Steam'e geliyorken bir göz atayım diyorum.
Yakinlarda ona zaman bulup oynayamadim ama aylar onceki hali zaten cok iyiydi bana göre.

Epicgamesden almayin, üstüne vazife olmayan seyleri karistiriyor o uygulama. Benim steamden oynadigim elden ringi bozmuş. Epici toptan kaldirinca düzelmişti.

Steame gelince orda da satin alicam dlc ile birlikte.

Eyvallah hocam o zaman gelir gelmez alıyorum. Aynı sebepten almamıştım ben de epicten.
İlk dlc heroes of aegean ilk 2 hafta bedava olacak. Kaçırmamak lazım.
Steam'e çıktı, 299₺ fiyatla :(
Daha ucuz bekliyordum ama muadillerinin fiyatlarina göre bakarsak hakediyor.
(19-05-2022, 12:13)Bambukavak : [ -> ]Steam'e çıktı, 299₺ fiyatla :(
uçuk bi fiyat

Civ6 yayınları ile bilinen PotatoMcWhiskey Oldworld için övgüler dizmiş.