Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Europa Universalis IV(Multiplayer)(Ingiltere-Kastilya)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Eveeet yepyeni bi seri.Bu seriye aslında başlamak gibi bi fikrimiz yoktu.Amma ve lakin EU4-ün güncellemesinin kurbanı olduk.Herneyse.Başladık.İyi seyirler.Eğer beğendiyseniz like atıp abone olmayı unutmayın.
Granada'yı ne için tamamen almadın ? 48+22+22= %90 ediyordu ki sende böylece hem granadayı aradan çıkarırdın hem de Fas'tan toprak alabilirdin. Yine de emeğe saygı.
(08-04-2016, 20:25)Blackwhist : [ -> ]Granada'yı ne için tamamen almadın ? 48+22+22= %90 ediyordu ki sende böylece hem granadayı aradan çıkarırdın hem de Fas'tan toprak alabilirdin. Yine de emeğe saygı.

Granada Portekiz tarafından korunuyo bağımsızlığı.Portekize direk dalamayacağım için(İngiltere ile müttefik)truce bittiğinde Granadaya saldırıp Granadayı annexliyip portekizden toprak alıp ingiltere ile müttefikliyini bozup iyice düşürmeyi planlıyorum.O yüzden direk almadım

Buda benim gözümden :)
Karrepşın fdsafdasfdas
Yeni bölüm geldi :)

3.bölümde çıktı sıcak sıcak.