Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: EU3 - İmparatorluklarınız
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Oyunlarınızı kısa cümleler ve az sayıda görsel ile paylaşabilirsiniz. Zamanla güncelleyeceğiniz hikaye niteliğindeki paylaşımlarınız için yeni konu açmanız daha iyi olacaktır.

EVROPA DELENDA EST
Avusturya --> Avusturya-Macaristan --> Kutsal Roma

CA0733E3FFC7B9F7A7FEECD66959F7155C2DC1DA
Death and Taxes'tan ayrı bir biçimde bu grafik modu mevcud mu ?
EU III he duygulandım  :'( En nefret ettiğim şey göçebe bir devlet ile komşu olunduğu zaman otomatik savaş açılmasıydı. Tabi bir de bunların toprakları almak için kolonist yollamamız lazımdı..
(29-04-2016, 19:38)Moses : [ -> ]Death and Taxes'tan ayrı bir biçimde bu grafik modu mevcud mu ?

Sanmıyorum. Modun sadece gfx dosyalarını kullanarak yapmak mümkün olabilir ancak harita farkından sıkıntı yaratması muhtemel.
İsyancılar insanı oyundan soğutuyor resmen. Uzun aradan sonra (EU4'ün de çökmesi sayesinde) EU3'e döneyim dedim.

GPElV6.jpg
D7Oo8y.jpgm2Xqr2.jpg

Vassalları annexlemeye vakit kalmayan eski bir oyun.
Onlar isyan değil umarım.
4A030BB8191C307100F632911735C56236B7B1DE

Dede napıyorsun ya ? O suriye ne ????
20180827203355_1.jpg

20180827203116_1.jpg

Süper şanslı bir şekilde oyun başı Litvanya PU düşünce olaylar gelişti...
Almam prensliklerine bak isimleri bile yok:D Eu3 ile kıyaslasyınca Eu4 devrim olmuş Eu5te böyle bir devrimle gelir umarım:)
(27-08-2018, 23:08)glorfindel : [ -> ]Almam prensliklerine bak isimleri bile yok:D Eu3 ile kıyaslasyınca Eu4 devrim olmuş Eu5te böyle bir devrimle gelir umarım:)
Alman Prenslerinin adının olmamasına bakıp devrim mi dedin?
(27-08-2018, 23:08)glorfindel : [ -> ]Almam prensliklerine bak isimleri bile yok:D Eu3 ile kıyaslasyınca Eu4 devrim olmuş Eu5te böyle bir devrimle gelir umarım:)

Resimler patlamış ama Alman piremsliklerinin isimleri var.

EU3_1.jpg

Yine ölmek bilmeyen vasat altı kral, inherit edilemeyen pu'lar ve kaybedilen yıllar.
Eski bir anı olarak buraya bırakıyorum.

3wh2qr0.jpg
Aaa E3.
Feci niyetlendim bak bunu oynamaya. Daha önce denemiştim ama Eu4 sonrası fazla fosil gelmişti, tekrar bir kurayım.
iyi eğlenceler
Yine oynayamadım ama bu oyundaki slider mekaniği ve advisorlar harika. Keşke 4. oyuna da aktarsalarmış.
Ben yıllar önce modern moduyla oynamıştım ama hoı2'deki mds modunu oynamış bünyem sevememişti.