Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ölümsüz İmparatorluklarda Ülke Başlangıç Noktaları
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Bu günlükte bahsi geçen Ölümsüz İmparatorluklarda olacak ırkların başlangıç noktaları gün gün paylaşılıyor. Şimdiye kadar paylaşılanlar aşağıdaki gibi:

Lizardman

unknown.png

Norsca

unknown.png

Kislev

unknown.png

Yüce Elfler

unknown.png

Bretonya

unknown.png

Büyük Cathay

unknown.png

Skaven

unknown.png

Yeşil Derililer

unknown.png
Ogre Krallıkları

unknown.png
Şimdi kara elfler cüceler kabir krallıkları eklenecek mi buraya ?
(07-07-2022, 18:49)Grindelwald : [ -> ]Şimdi kara elfler cüceler kabir krallıkları eklenecek mi buraya ?

Evet üstte linki olan günlüğün sonunda eklenme sırasını yazdılar. Bütün ırklar geliyor.
Kabir Krallıklar

unknown.png
Orman Elfleri

unknown.png
Oyun hala bana modlu wh2'ymiş gibi geliyor.
(10-07-2022, 17:02)Gurt : [ -> ]Oyun hala bana modlu wh2'ymiş gibi geliyor.

Bana da öyle geliyor. Renk paletini değiştirip piyasaya vermişler gibi sanki
Vampir Kıyısı

unknown.png
Cathay taraflarına umarım bişeyler gelir. Bu haliyle kolaylıkla büyüyüp dengeyi bozacak.
Cüceler

unknown.png
Kara Elfler

unknown.png
(11-07-2022, 22:48)birisi43 : [ -> ]Cathay taraflarına umarım bişeyler gelir. Bu haliyle kolaylıkla büyüyüp dengeyi bozacak.

Vampir Kontları ve Kaos Savaşçıları dışında bütün ırklar çıktı ve dediğin gibi Cathay tarafı boş. Kaos Cüceleri, Hint ya da Japon eklentileri geldiğinde o taraf daha da kalabalıklaşacaktır ama onlar çıkmadan önce sık sık büyük Cathaylar görülecek gibi.
Malus neden ordan başlıyor ?
(13-07-2022, 17:13)Grindelwald : [ -> ]Malus neden ordan başlıyor ?

Konunun en üstünde linki olan günlükte buna kısaca değinmişlerdir. Lore'a çok da hakim olmasam da Cathay'ın çok yalnız kalmaması için olduğunu düşünüyorum.
Cathaydaki lokhir makus değil. Kendisi korsan olduğu için aslında nereye koysan olur. Malus'un kuzeyde olması da tzarkandan kurtulma çabalarından. Onun yeri de normal.
Manfred ormanda yolunu kaybetmiş. Kendini saçma sapan bir yerde bulmuş :) Helman da hintlilerle takılıyor.
Vampir Kontları

unknown.png
Pakistana bir vampir kontu atmaları hoş olmuş. Ama Afrika yeterince dolu değilmiş gibi bir de araya vampir sokuşturmaları çok saçma. Bir arkadaşım Afrika kıtasında yaşayan arap insanlardan bahsetmişti yanlış hatırlamıyorsam. Bu kalabalıkla bir de eklenti çıkarıp onları eklemezler herhalde.
Kaos'un Savaşçıları

unknown.png

Bununla beraber Ölümsüz İmparatorlukların çıkışında gelecek oynanabilir fraksiyonlar ve başlangıç noktalarının tanıtımı bitmiş oldu.
Sayfalar: 1 2