Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Company of Heroes - Tahmin Oyunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link

Company of Heroes serisinde bulunan araç, tank, silah ve diğer şeyleri tahmin etmeye çalıştığımız Tahmin Oyunu'na hoş geldiniz. Bu konuda paylaşılan resimler Company of Heroes'un Twitter sayfasından veya daha farklı yerlerden alınabilir.

Başlangıç olarak şimdiye kadar CoH Twitter sayfasında paylaşılan aşağıdaki 4 resmi tahmin ederek başlayabiliriz.

Alttaki m8 scott olabilir.

3.cü sdkfz'mi?
Sadece ilk resmin yanıtı verilmiş. Diğerleri için göremedim. Eğer ileride verilirlerse konuda yazarım, verllmezse Twitter'da en çok söylenen tahmini yazarım.

İlkinin yanıtını onun için birkaç tahmin yapıldığında yazarım.
İlki taret küçük namlu uzun ne ki ikincisi m4 sherman (dozerli), üçüncü m3 half track sonuncu m8 scout.
Soldan sağa resimlerin yanıtları (2, 3 ve 4. resimlerin yanıtı, resmi olarak cevaplanmadığı için Twitter'da en çok yapılan tahminlerden seçildi):
Yanlış anlamadıysam her cuma günü Twitter'da yeni bir resim paylaşılıyor. Ben de mümkün olduğunca gördüklerimi konuda paylaşırım. Benden önce görürseniz siz de paylaşabilirsiniz.
Görsel

Bu hafta bir silah paylaştıkları için konuyu Tahmin Oyunu olarak değiştirdim.
Black Prince churchil, buldozer sherman, m5 halftruck, M8A1 howitzer
Yine müttefikler ağırlıklı bir oyun olacak gibi, çoğu oyuncu Axis yüzü suyu hürmetine bu oyunu oynadığı halde.
Birde o fiyat nedir öyle 799.00 TL  :dizzy:
(30-07-2022, 10:40)reddga : [ -> ]Görsel

Bu sefer kolay sormuşlar, MG42 (Maschinengewehr 42) dışında bir şey çıkması zor.
Görsel

Bu haftaki resim.
bir tür sdkfz modeli gibi duruyor ama hangisi olduğunu çıkaramadım muhtemelen 222 veya 223'tür.
Büyük ihtimalle SdKfz. 221.
Görsel

Yeni paylaşım geldi.