Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Civ6 - Multiplayer: Ağustos 2022
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Ben gelirim 9 gibi baslayalım hatta biraz erken toplanabılırız oyunu kurması baslatması hazırlanması uzun suruyor
Oda kuruldu
StrategyTurk Multi isminde odaya gireblirsiniz. Steamde ekli olanlara davet atacağım.
Bilgisayarımın arızalı olması nedeniyle etkinliğe katılamayacağım. Herkese iyi oyunlar.
İlk oyun günü 60 tura kadar geldik, ikinci oyun gününü önümüzdeki haftaya bir gün kararlaştırıp yaparız. Ekran görüntüsü olan paylaşsa güzel olur.
Ayrıca Hhçbir askeri güç kullanmamıza rağmen Dünya kongresinin bize karşı aldığı kararı kınıyoruz.
Her Yol Roma'ya Çıkar

20220826225012_1.jpg

Hain Rusya tarafından sıkıştırılan savaşçımızı da geceleyin gizlice bir helikopter göndererek kurtardık.

20220826224337_1.jpg
(26-08-2022, 23:08)Aytaç : [ -> ]Her Yol Roma'ya Çıkar

20220826225012_1.jpg

Hain Rusya tarafından sıkıştırılan savaşçımızı da geceleyin gizlice bir helikopter göndererek kurtardık.

20220826224337_1.jpg

Hain Rusya mı? Eğer merhametli olmasaydık askerleriniz çağlarca dağ manzarası izleyecekti.

uygunsaniz bu Sali gunu ayni saatte 21.00 - 23.00 arasi oynayalim.
Ben Salı katılamam maalesef
Bugün bana da uymuyor maalesef.

Perşembe veya Cumartesi müsatseniz toplanalım o zaman.
Hafta sonu yapalım o zaman ben dün bilgisayarı servise gönderecektim bugün toplanıcaz diye vazgeçtim göndermedim, bugünde iptal oldu cumartesi toplanalım 3. sefer bir sonraki hafta sonu olsun veya pazar bitirelim 2 saat oynama süresi bence çok az ama.
Arkadaşlar etkinlik dışında civ 6 oynamak isteyenler https://steamcommunity.com/id/Diaboluss/ beni buradan eklesin.
Önümüzdeki etkinlik cumartesi akşamı saat 21.00 de olacaktır arkadaşlar
Cumartesi görüşmek üzere o zaman dostlar.
Bu gece kacta toplanıyoruz herkes geliyor mu?

Bugün saat 21.00 de kaldığımız yerden devam ediyoruz arkadaşlar.

oda kuruldu
Geliyorum
Aytaç baktı AI daha iyi oynuyor ona bırakıp çıktı oyundan :)))

JGP9P3F.jpeg

uygunsanız yarın aynı saatte devam.

Kusura bakmayın akşam o saatlerde kursum olduğunu unutmuşum. Bu konuda daha sonra müsait günü belirteceğim.
Bu hafta guzeldi bilimde baya ilerledim Galli olarak da üretim ve muhendislikte hizli yukseldim. Cogu bilim ve muhendislik buyuk insani bende dogdu oyun baslari yapamadigim dunya harikalarini yaptim. Oyun sonu baktigimda scoreda ondeydim. İlk gun Aytac (Romayla) ondeyken ikinci gun yapay zeka onun ilerleyisi pek surduremedi anlasilan
Sayfalar: 1 2 3 4