Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: AoE4 - Multiplayer: Ağustos 2022
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Age of Empires 4: Ağustos 2022 Multiplayer Günleri

Ağustos ayında oynanan Age of Empires 4 multiplayer oyunlarının görselleri ve RP içeriği bu konu altında paylaşılır.

Etkinlik Bilgileri
  • Etkinlik Günü: Pazartesi
  • Başlangıç Saati:19.00
Etkinlik İşleyişi

Belirtilen gün ve saatlerde lobi bilgileri bu konu altında katılımcılarla paylaşır. Oyun ayarları ve harita, oyun öncesinde katılımcıların isteğine göre düzenlenir.
Not: Belirtilen günlerin dışında dileyen katılımcılar kendi aralarında toplanıp oyunlar oynayabilir. İlgili oyunların görselleri ve RP içeriği yine bu konu altında paylaşılır.

Katılmak için katılıyorum yazmanız ve lobi davetleri için oyun içi kullanıcı adınızı paylaşmanız yeterlidir.

Katılımcılar:

Katılıyorum.
Katilim artarsa ben de katilabilirim
Varım.
Katılıyorum.

19.00'da başlıyoruz.
@gLo1NN
@SoulForged
@Duman
@Ayro

Lobi daveti için oyun içinden Athule ismiyle beni ekleyin.
Katılıyorum.
Katılıyorum

CK3 etkinliğiyle çakışmaması için bir sonraki etkinlik günü Pazar saat 19.00'da olacak.
Yer varsa ben de katılabilirim.
Uyarı: 8 katılımcıya ulaştığımızdan ve lobiler 8'er kişilik olduğundan oyun günü geldiğinde ilk katılan kişiden başlanarak lobiye alınacak. İlk 8 oyuncudan gelmeyen olursa sırasıyla 9. 10. - ..  katılımcılar lobiye alınacak. Katılımlar hâlâ devam ediyor fakat yeni katılımcılar için bu açıklamayı yapmak istedim.

Bu vesileyle oyun gününün Pazar günü saat 19.00'da yapılacağını katılımcılara hatırlatmak isterim.
Ayrıca katılımcı sayımız fazla olduğu için eğlenceyi artırmak adına çeşitli modlar ve haritalar deneyebiliriz. Mod seçeneklerimizden biri Nomad modu. Oyun gününden önce moda göz atabilirsiniz. Lobide oy çokluğu sağlanırsa modu deneyebiliriz.

Bugün etkinliğe katılamayacağım, iyi eğlenceler.

Arkadaşlar lobi daveti atabilmem için oyun içi nicklerinizi paylaşabilir misiniz? 19.00 da başlayacağız öncesinden hazır olsun.
Nick: Majester - Bu arada baya acemiyim ben, takımlı yapılacaksa ona göre ayarlanırsa iyi olur .s - Ek olarak ck3 mpsi bugüne ertelendiği için 20:00'da ck3 katılacağım. 1 saat yeterli olur mu oyun için?
(28-08-2022, 17:11)majester : [ -> ]Nick: Majester - Bu arada baya acemiyim ben, takımlı yapılacaksa ona göre ayarlanırsa iyi olur .s - Ek olarak ck3 mpsi bugüne ertelendiği için 20:00'da ck3 katılacağım. 1 saat yeterli olur mu oyun için?

1 saat 1 maç için yeterli, CK3 katılımcıları ilk oyundan sonra ayrılır. Takımları dengeli ayarlarız o konuda sorun olmaz.

Başlıyoruz. Lobi kuruldu, davetler gönderildi.
katılıyorum
Bugün katılanlarla uzun soluklu bir FFA karşılaşması oynadık. Herkesin eline sağlık. İşte derlediğim görüntülerle oyunun kısa özeti:

Sayfalar: 1 2