Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Türkçe yama TANIMLAYICI DOSYASI EKSİK
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar. Size elimden geldiği kadar problemi net anlatmaya çalışacağım.

CK3'ü Steam üzerinden indirdim. Türkçe yamaya aynı şekilde Steam üzerinden abone oldum.
Oyunu 2-3 gün kadar oynamaya başladım fakat bir sonraki girdiğim seferde oyun İngilizce olmuştu.

Fakat fark ettiğim bir durum vardı. Oyunda bazı metinlerin içerisinde hala Türkçe mevcuttu. (örn. King Charles savaş ilanı on you by claim )

Bu problemi yaşamadan önce herhangi bir moda abone olmadım. Aynı şekilde oyunun başlatıcısı üzerinde herhangi bir işlem yapmadım.
Başlatıcı üzerinden oynanış setleri sekmesine geldim ve yamanın yanında '' Bu modun tanımlayıcı dosyası eksik. '' gibi bir yazı gördüm

Çözüm denemek amacı ile;
Abonelikten çıktım ve tekrar yükledim. Düzelmedi
Dosya bütünlüğünü doğruladım. Düzelmedi.
Oyunu sildim beraberinde abonelikten çıktım, oyunu tekrar yükleyip tekrar abone oldum. Düzelmedi.

Bu konuda yardımcı olabilecek biri çıkarsa çok sevinirim. Son olarak ekleyeyim modu tekrar yüklediğimde artık aktif edemiyordum ama silmeden önce edilebiliyordu.
https://forum.strategyturk.com/konu-crus...a-ana-konu

Yeni sürüm sonrası modun güncellemesi henüz tamamlanmadı. Linkini vermiş olduğum konudan takip edebilirsin.
Çok teşekkürler konuyu çözüldü diyebiliriz öyleyse