Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: HoI4 - Multiplayer : Haziran 2016 [2]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
akşamları da mı çalışıyorsun?
Pazar ne durumdasın pazar başlayalım demiştin?
ben de aslında cuma cumartesi akşamlarını pek tercih etmem pazar akşamı bankom onun dışında salı perşembe gibi tercih ederim ama yine de çoğunluğa uyarım. Hatta pazar öğlen 11-1 arası da bir seans konabilir.
ben hep gece çalışıyorum geceden sabaha kadar hergün bu şekilde mesela bi ay çift günler çalışıyorum bi ay tek günler bu ay dediğim gibi çift günlerde çalışıyorum tek günlerde her istirahatimde boşum akşamdan sabaha kadar
@Oberhauser @Reoberg ey @Shalafi  sizin durumlarınız nedir beyler @Feldmarschal bu ayın sadece 21 23 25 27 29 'unda girebiliyor. ise sadece pazar ,salı , perşembe günleri girebiliyor heralde?
dostum uymaya çalışırım esnek oldukça ama cuma cumartesi akşamları sıkıntı çıkabilir. onun dışında her gün olmazsa iyi olur 2-3 günde bir oynarım sıkıntı yok. örneğin dediğine göre haftaya oberhauser ptesi çarş uygun olacak bana da uyar. isterseniz perş başlayalım ctesiyi ayarlamaya çalışırım sonrasında ptesi çarş diye gideriz
perşembe herkes için uygunsa başlanılabilir Ceyo_09 sen uygun musun ortak ve diğer arkadaşlarımız
Perşembe akşamı saat 21:30 herkez için uygunsa başlanabilir.
benim tarafımdan uygundur
Perşembe akşamı saat 21.30 bana uyar. Başlayabiliriz.
bence daha etkin iletişim kurmamız lazım, whatsapp grubuna ne dersiniz?
Perşembe uygundur.
Arkadaşlar o zaman bu akşam saat 00:00'a kadar herkez beni steamdan arkadaş eklemeyi unutmasın steam id:BigEye6 resminde sr71 var.
herkes steam hesabını yazsın ordanda konuşabiliriz Feldmarschall
Steam ID: Shalafi
erdem_uyanik steam kullanıcı adım
reoberg ve çakabeyden ses yok. türkiye ve italya yerine sovyetler ve japonyaya kaysak daha iyi olur
reoberg le çaka beye ulaşabilecek varmı yoksa dengesiz olabilir oyun
Arkadaşlar şuan oyunu kuruyoruz 5 kişiyiz.

Kuruldu Steamid:BigEye6 

Şifre:st
Dün Akşamki MP'den

PM7qlN.jpg
Rise of Gominizm

mLXPAZ.png

Alman diplomatlar boş durmuyor.

GzZYrN.jpg

Devrim sonunda gerçekleşti  PDS: Ironman

5VNdjl.jpg

Faşig İtalya boş durmuyor

R3gY7o.png

İtalya güldürdü

v4aEMO.jpg

Sovyetlerin polonyayı işgal etmesiyle polonya Axis'e girdi italyanlar da polonyalıları takip etti Allies Yüksek Komutanlığı adına Birleşik Krallık olaylara sessiz kalmayı tercih etti.

Oyuna gelmemiştir ve hiçbir şekilde mazeret de açıklamamıştır BANLANMIŞTIR.
DJO96O.jpg

ETİYOPYA'NIN İTALYAN ÇİZMELERİ ALTINA ALINMASI İÇİN PLANLAR HAZIR

mLX57R.jpg

ETİYOPYA DÜŞTÜ 

EJOp6A.jpg

SLOVENYA VE BOŞNAK HALKINA YAPILAN ZULÜME KARŞI HAKLI SAVAŞIMIZ ZAFER IL DUCE NİN  (G)
Shalafi'ye büyük iş düşüyor gibi oyunda. Japonya kim?
Sayfalar: 1 2 3