Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forum Yönetici Rütbeleri
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
stfs.png
Yönetici Rütbeleri
Strategyturk Forumlarında Aedile, Praetor ve Konsül olmak üzere 3 yönetici rütbesi bulunur.
Bu rütbelerinin her birinin kendisine has yetki ve sorumluluk farkları bulunur, mevcut rütbe sahibi üyeler ve ekipleri buradan incelenebilir.

konsul.png
KONSÜL
(Yönetici)
Forum genelinde yetkiye sahip üyelerdir, nicklerinin yanında Konsül ikonu taşırlar.
Görevleri Strategyturk'ü ve forumları geliştirmek ve ekip liderlerini yönetmektir.
Yönetimi denetler, ana odak çalışmalarını yönetirler.

praetor.png
PRAETOR
(Ekip Lideri)
Forum genelinde yetkiye sahip üyelerdir, nicklerinin yanında Praetor nişanı taşırlar.
Tek bir kategoriden sorumludurlar ve o kategorinin ekibini yönetirler.
Ekip üyelerini denetler, ekip odak çalışmalarını yönetirler.

aedile.png
AEDILE
(Ekip Üyesi)
Bulundukları ekibin kategorisinde yetki sahibi üyelerdir, nicklerinin yanında Aedile simgesi taşırlar.
Atandıkları kategoriden sorumludurlar, üyelere işlem yapabilirler.
Odak çalışmalarına katılımda bulunurlar.
Sizde yönetim rütbeleri neden üç tane ile sınırlı acaba?
(01-01-1970, 03:55)Hector : [ -> ]Sizde yönetim rütbeleri neden üç tane ile sınırlı acaba?

Sen kaç tane olmasını isterdin :)

Bu konudaki şahsi düşüncem,Aedlie'nin de bir alt seviyesi olabilir. Sadece Eu4 bölümüne bakan veya sadece Civ5 bölümüne bakan bir rütbe,seviye.
Normalde 5-6 oluyor :D Stajyer, Mod, Smod, Yönetici, Co Admin, Admin gibi sıralamalar oluyor. Forum gerçekten olağanüstü. Rütbelerinden tut da temasına kadar. Temayı kime yaptırdılarsa satın almak isterim :D
Kendi kurduğum discord sunucusunda yönetici rütbeleri olarak sizin yönetici rütbenizi düşündüm ve çokta iyi oldu. Peki kadın üyeler için nasıl bir rütbe oluşturabilirim?