Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: For Honor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
For Honor Türkçe Bilgi ve Ekran Görüntüleri

for-honor-2880x1800-2017-games-5k-1091.jpg

Ubisoft Montreal’in ilgilendiği oyun çok oyunculu arenaya yeni bir soluk getirmek isterken hemde normalin dışında olan bir farklılık ile FPS oyunlarındaki kullanımı kılıç ve kalkanlara getirmek istiyor. 

Görsel

Ubisoft şimdilik 3 tane sınıf tanıttı, bunlar; Vikingli, Samuray ve Şovalye. Toplamda 12 tane sınıf ve her karakterin 4 farklı dizilimi olacak.

Görsel

For Honor PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştiriliyor.

ALTYAZI İÇİN: Videonun ayarlarına girip "altyazılar" tuşuna basarak Türkçe altyazıyı açabilirsiniz

AŞIRI İYİ! Bu oyun için PC yenilenir işte.

I am Clinton. I bring war.
Bildiğim kadarıyla "For Honor" adıyla çıkan başka bir oyun yok Bu yüzden başlıktaki 2017 gerekli değil.

For Honor Gamescom videoları
Chivalry var gerçi bu tarzda ama bu daha büyük bir oyun olacağa benziyor tabii.
Bana sıkıcı geliyor bu tarz oyunlar. Bannerlord bence bundan daha zevkli olur.
(21-08-2016, 10:16)Lothebork : [ -> ]Bana sıkıcı geliyor bu tarz oyunlar. Bannerlord bence bundan daha zevkli olur.

çıkabilse olur belki de onun da yapıldığını ve ara sıra dev diary tarzı yazılar yazdıklarını bilmesem half life 3'e döncek derdim.
Samuray faction'unun doğal olarak ezip biçmeli diğerlerini gibi geliyor bana. Bu oyun yüzünden diğer forumlarda ya da ST'de çok görülebilir tarihte hangi milletin en iyi savaşçılara sahip olduğu :D

2015'de yayınlanmış çoklu oyunculu oynanış videosu.
180 TL'ye değmez ama güzel oyun gibi duruyor, kılıç mekaniklerini beğenmedim klasik bir hikaye oyunu gibi duruyor.

God of War havası sezdim biraz, savaş atmosferi açısından. Hiç ölmeyen bir adam, hep ölen askerler.
Multisi için alınabilir.
Güzel oyun ama indirim zamanı alırım. Multiplayer kısmında karakter özelleştirme pek göremedim.
Firma Ubisoft olmasa heyecanlanabilirdim.
(24-08-2016, 13:55)Redtay : [ -> ]Firma Ubisoft olmasa heyecanlanabilirdim.

Far Cry ağlar ama :s
Far Cry 3. oyunda topladı, 4. oyunda yine bozdu. İlla biri ağlayacaksa Prince of Persia, Rayman ve Silent Hunter serileri ağlasın. Sonra da biz onları hatırlayıp ağlayalım. Rayman serisi çok ağlamasın.
Raider alır.
Yalnız 3 class az değil mi?
vZb1DA.jpg

Muhtemelen DLC ile gelir bir iki sınıf daha.
Sayfalar: 1 2