Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Empire - İlginç Görüntüler
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
gXyVJN.jpg
Empire Total War'dan ilginç görüntüler bu konu altında paylaşılır.
Nasıl olmuş bilmiyorum ama koca Petersburg'ta 97 bin kişi var.
Tarihselse niye şehir bu kadar büyük, tarihsel değilse ne olmuş bilemiyorum.
Çok daha fazla nüfuslu yerleşim birimleri sadece 1 bina ve 1 surdan oluşuyor.
Muhteşem bakan

Paraşütçülerle Kırım'a inen Hintliler

Sene olmuş 1740 Brüksel'de yol yok.

Fransız Dini Savaşları

Fransa hükümeti Napolyon'un exile edildiği yere taşındı.

İsveç'in en büyük önceliği Dağıstan'ı Protestan yapmak

İberya'da 2 adet Protestan kilisesi 2 adet de Protestan misyoner var ancak Katoliklik düşmüyor.

Mamma la turchi.

???

Wow dedim.
Maratha ya bak sen. Amerikalara gitmiş.
Şimdi de Amerika Maratha'ya geldi:

Görsel
Maratha oyunda kontrolden çıkıyor.
Duman`dan gorunce bende bir nostalji yapayim dedim Prusya actim,acikcasi diplomaside sacmaliklar beni soguttu,Darthmod la bir Prusya daha oynayip kiyaslama yapacagim bakalim.

Isvecle muttefik Dagistan

14FFFBEF2971FD57344E17C86E6CDD93947305A2

Hayirdir Isvec beni PU`ya mi alacagin?

1EC33F600D5A58EEFC61EA1AA4474FFC562F1D27

Wc yapmaya giden Maratha

9FCF23BF4E29E256052EC8FB5C04F934B31ECF64

Su Maratha`nin durumu ve diplomaside devletlerin ilhak yiyene kadar kolay kolay baris kabul etmemesi beni soguttu oyundan.
Tüm Total War oyunlarının laneti denebilir o durum, bir ülkeyle savaşa girdiğinde o ülkeyi yıkmıyosan barışa kolay kolay zorlayamıyosun, o sebeple "şuraya genişlemiyim" diye bir şey hiçbir zaman diyemiyorsun çünkü oradaki ülke sana saldırıyor. Barışsan bile 5 tur sonra yine saldırıyor.
Aİ Dengesiz gerçekten bana göre Shogun ve NTW'de bu bir nebze'de olsa daha az,ETW'de ise çok fazla ama bazı özellikler yarım gibi oyunda.Korsan oynadığım zamanlarla en az 1000 bin saati geçmişimdir diyorum ve çok fazla anlamsızlık var gerçekten burada Modlar bir nebze olsun düzeltiyor ama oyunu.
20180102002919_1.jpg

İşte bu oyunu bu yüzden sevmiyorum. Aptal yapay zekası ve iğrenç arayüzü yüzünden. Bir kaç mod bakayım dedim spesifik alanlarda modlama yapan adam yok herkes bildiğin oyunu değiştirmeye çalışmış. Hoş değiştirsen ne yazar. Oyunu yüklediğimden çabuk oyunu yine sileceğim gibi :D.
Bunlar yine iyi Osmanlı'da askerlerin ciddi bir ateş etme sorunu var adamlar ateş etmemeye yemin etmiş emir verene kadar birde abuk subuk nizamlara geçiyorlar orası ayrı.
0zW33V.jpg

Sanırım burma bıyıkları nedeniyle daha 11 yaşında Regency'e ihtiyaç duymadan tahta oturtmuşlar elemanı
20180822163652_1.jpg

Georgia (Gürcistan), ticareti kabul etmek için eyalet olan Georgia'yı istiyor.
2a0125aa41fab00c38ede7085e3f0b51.jpg

Ben bu doomstack yapma işi Warhammer'la başladı sanıyordum, meğer Total War yapay zekâsı 2009'dan beri yapıyormuş.
69d136d7c9bc771ecb18fc18a26a9b65.jpg

Oyunda "Kolonilere göç" adında bir nüfus değişkeninin olduğunu fark etmemiştim.