Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hoi4 1.2
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba. Hoi4 almak istiyorum da güvenli ve daha uygun ucuz bir yer var mı Steam'dan başka ? Bir de farklı farklı editionlar var, hangisini almalıyım, farkları nelerdir ? Galiba 1.2 yaması çıkmış, cracklı olanlar için de var mıdır ?
G2a.com'a bakabilirsin ama mobil ödeme yoktu galiba o sitede.Yok ya g2a da daha pahalıymış.güvenli diyorsan steamden başka yer tanımam aslında indirimdeydi ama çok inmedi fiyatı. sene sonunu beklicen 14-15 tl yaz indirimlerinde olur heralde tahminimce.
Bulabileceğin en ucuz ve en güvenli yer Steam. Dolar kuruna göre olması gerekenin yarısı fiyata satıyorlar.
Editionlar arasındaki fark burada var.

http://forum.strategyturk.com/konu-duyur...ise-acildi
Bir de Expansion Pass #1 var Steam'da. O nedir, 2 DLC mi ? En uygun en mantıklı o gözüküyor. Siz ne önerirsiniz ? Paradox forumu İngilizce zaten, yeterli seviyede değil işim olmaz.

Bir de Steam'dan ininal kart ile almayı düşünüyorum. 59 TL gözüküyor, ek + para almıyor değil mi ? Direk 60 TL yüklemek istiyorum karta.
Expansion Pass Hearts of Iron IV için çıkan ilk 2 dlc'ye bedava erişim hakkı sağlıyor.
Steam'dan almak istiyorum Hearts of Iron IV: Expansion Pass#1'i. ''Hoi4 oyununa sahip olmanız gerekiyor'' diyor. Oyunla birlikte değil mi, bu 2 DLC ?