Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: EU4 - Forum Başarımları
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Bize Heryer Trabzon : Trabzon ile her kıtada en az 10 bölge sahibi olun.
sayesinde aklıma geldi yazdım. :D
Başarım şartı daha iyi hale gelebilir.
Güzel fikir aslında. Her yer*
Candar Candır : Candar ile tarihi Osmanlı sınırlarına ulaş ve viyana'yı fethet. 
:grinn:
Lets Finnish the game: Finlandiya ile İskandinavya'yı Moskova'yı aldıktan sonra kur.
Hitler'in Rüyası : Almanya ile (Almanya en az 1939 Almanya sınırlarında olacak) Moskova,Paris,Londra ve Washington şehirlerinin içinde bulunduğu areaları ele geçirin.

1939 Almanya : http://geacron.com/home-en/?&sid=GeaCron224555
Yeni başarım önümüzdeki hafta, bir başka başarım daha ondan sonraki hafta ekleyeceğiz. Eklediğimiz 3. başarım bir sonraki yarışmanın konusu olacak.
(13-11-2016, 21:39)Royal Guard : [ -> ]Hitler'in Rüyası : Almanya ile (Almanya en az 1939 Almanya sınırlarında olacak) Moskova,Paris,Londra ve Washington şehirlerinin içinde bulunduğu areaları ele geçirin.

1939 Almanya : http://geacron.com/home-en/?&sid=GeaCron224555

52966d98d617deb0f12c2ed676991859fae66e64...cafee5.jpg
Yeni başarım: Bize Her Yer Trabzon
QvXk3y.png
Trabzon ile her kıtada en az 10 toprağa sahip ol.
(Vassal ve koloniler sayılıyor, protectorate sayılmıyor)
Bavarian Corporal: Bavyera ile Almanya kur.
Counter-Anschluss: Avusturya ile Königsberg sende olması şartı ile Almanya kur. (HRE'deki reformları kullanmadan)
Severek Ayrılanlar: PU altında bir ülke ile seni PU'layan ülkenin kralının/kraliçesinin heirsiz ölmesi ile bağımsız ol. (Tamam saçma olmuş olabilir :D)
En son yazdığın şu ana kadar yapılması en zor başarım olurdu heralde. Kim bekleyecek o kadar. :D
Ben EU3'te beklemiştim bir keresinde.
Bir kere de 'Eh be yine mi?' deyip Republic olmuştum :D ama relation iyiydi.

Bir tane daha anormal başarım buldum:

Mannequin Challenge is Outta Nowhere: Bütün oyunu (bir tam oyun 1444-1821) toprak kazanmadan ve kaybetmeden oyna (İpucu: Yanına great power almış bir HRE free city ile rahat rahat gidersin.)
(20-11-2016, 18:17)GamerGenc : [ -> ]Mannequin Challenge is Outta Nowhere: Bütün oyunu (bir tam oyun 1444-1821)  toprak kazanmadan ve kaybetmeden oyna (İpucu: Yanına great power almış bir HRE free city ile rahat rahat gidersin.)

Bunu dünyada bir tek gerçekleştirebilir.
Al oyun hızını 5'e sonra dersine git akşama kadar olmuş olur Steammocking
(21-11-2016, 01:59)Blackwhist : [ -> ]Al oyun hızını 5'e sonra dersine git akşama kadar olmuş olur Steammocking

Ya da inherit yemiş olursun Steammocking
pXozda.jpg

Türkomerika: Türk adalarında tek şehir olarak kurulacak bir Türk custom nation ile tüm Amerika'yı ele geçir.
Küba Camii: Osmanlı ile Küba'yı feth et ve Havana'ya bir cami inşa et. "Kristof Kolomb'un bahsettiği Küba'daki o dağın tepesine bir cami yakışır"
(03-12-2016, 14:27)Lothebork : [ -> ]Küba Camii: Osmanlı ile Küba'yı feth et ve Havana'ya bir cami inşa et. 

Bunu Candar ile yapmıştım 1.0 Osmanlı ile kolay olur gibime geliyor.
uky0IL.png

Parçalanma Zamanı !

Mazovya ile, Berlin, Moskova ve Viyanayı vassalların adına ele geçir.
Bu akşam yeni başarımımız ve yarışma konusu geliyor. Son son önerilerinizi bekliyoruz.
(15-10-2016, 16:02)Duman : [ -> ]KhWeqG.pngTek Kavim, Tek Halife, Tek Mezhep
Oman ile 150 bölgeye ulaş ve tüm topraklarının Ibadi olmasını sağla.
Forum Yarışması : Yok
Başaranlar ve Görselleri : Henüz Yok

PFg03x.pngSih'in İntikamı
Tüm Hindistan'ı Sihist dinine dönüştür.
Forum Yarışması : Yok
Başaranlar ve Görselleri : Henüz Yok

2 yeni başarım eklendi.
Ne olursan ol yine gelre ile Büyük bretonya steam başarımlarına eklenilebilir nitelikte .
Sayfalar: 1 2 3 4 5