Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Shingeki no Kyojin - Attack on Titan (2013)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Attack-on-Titan.jpg
Attack on Titan ile ilgili sohbet burada yapılır.
Attack on Titan'ın filminin yeni trailer'ı
İnşallah güzel bir film olur.Diğer animelerinkini görünce insan çok umutlanmıyor ama trailer´ına bakınca hoş duruyor :D hadi hayırlısı
Vallaha Parasyte'ın filminide gördük açıkçası beklentilerimi karşılamadı. Umarım bu da öyle olmaz
Anime filmleri genelde fiyasko oluyor.
Diziyi bitirdikten sonra 4-5 günde tüm mangaları tamamlamıştım. Fakat hiç istemediğim saçma salak bir yere gitti. Eren'in Armin'in falan katlanılamaz halleri var zaten okumayı zorlaştırıyor. Yeni sezon gelsin izlerim ama başladığı gibi gitmedi.
Düşük kalite aksiyon sahneleri dışında film gayet güzel olmuş :) Beklentilerimi aştı diyebilirim shingeki no kyojin film 1
2. sezonu çıkmaya başlamış, sanırım 3 bölüm var şu an. İzleyen var mı?
(16-05-2017, 12:19)Duman : [ -> ]2. sezonu çıkmaya başlamış, sanırım 3 bölüm var şu an. İzleyen var mı?

Evet , güzel gidiyor
3 değil, 6 ve ya 7 olması lazım.Ben de son bölüm hariç izledim.
Yıllar önce ilk sezonunu izleyip 2. sezonuna vakit bulamamıştım, dün 2. sezonu bitirdim. Yorumlarımı yazayım.

3.sezon baslamis.
Biriksin biraz sonra toplu izlerim.
3.sezonun Ilk 6 bolumunu izledim.

3.sezon 6 ay ara verdi. Bir sonraki bölüm nisanda gelecek. Gelecek ark 'return to shinganshina' da baya bi aksiyon olaylar olaylar var. Gerçek sonunda ortaya çıkacak.
Bu sezonun openingi çok hoşuma gidiyor.

Bir an önce başlasa da zevkten dört köşe olsam.
Bence ilk sezonu efsaneydi ama cizgiyi asla sonraki sezonlsra tasiyamadilar. Dolayisiyla artik yeni sezon icin pek heyecan yok bende.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6