Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: A Haber'de Europa Universalis IV
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Görsel

Görsel

Video:

Steamfacepalm
Yok artık.
Az önce canlı yayında şahit oldum ve sitesinden girip ssleri çektim. Gördüğüm an inanamadım
ATV hangi modu kullanıyor acaba ?
MEIOU & Taxes.

Yalnız iyi "bakın görüyorsunuz İstanbul Bizans kontrolünde, Türkler ise Anadolu'ya geri itilmiş durumda" diye oyuna saydırmamışlar. Gerçi yayını izlemedim.
Ayrı konu haline getirdim bu arada.
Sağ alta bir "kurdistan" var. Terör örgütü propagandası ?
Bizans, Kürdistan, Kilikya Ermeni Krallığı ve Büyük Ermenistan... Gördüğünüz gibi oyunda müslümanlar ortadan kaldırılmış ve Türk düşmanlığı yapılmış. Ağır İslamofobi kokuyor. Hemen EU4 bu siteye eklenmeli ve genç oyuncular bu gibi tehlikelerden kurtarılmalı. Bu gün oyun yapan yarın elinde haçıyla İzmir'e ayak basar.

Video linki atılsaydı da izleseydik haberi.
Haber yeni yayınlanmış sanırım ve sıcak sıcak paylaşmış.
Videoyu aradım ama bulamadım. Nasıl anlattıklarını görmek isterdim  :smile:
Video geldi.

Fetönün şifrelerini bulduk diye GTA IV Hilelerini yayınlayan atv den ne beklenebilirdi ki , şaşırmıyorum böyle haberlere fıkra gibi ülkeyiz sözü boşuna çıkmadı.
Konuyu gördüğümde saçma bir şey çıkacağını tahmin ettim, doğru çıktı.

Yalnız 2. resmi videoda göremedim.
Güzel viral reklam olmuş, hanginiz çalışıyorsunuz A Haber'de?
Ben de inanamamıştım yayını geri sardığımda fark ettim .Sonuç olarak EU IV "meşhur" oldu ve biz de bu oyunu oynuyoruz, bu konuda şanslıyız da denilebilir.Bir de buradan düşünün Steammocking
(15-11-2016, 21:20)Swedish SteeL : [ -> ]Fetönün şifrelerini bulduk diye GTA IV Hilelerini yayınlayan atv den ne beklenebilirdi ki , şaşırmıyorum böyle haberlere fıkra gibi ülkeyiz sözü boşuna çıkmadı.

Haklı valla