Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ghost in the Shell (2017)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ghost In The Shell (Kabuktaki Hayalet) filminin yönetmenliğini Rupert Sanders üstlenirken, oyuncu kadrosunda Scarlett Johansson, Michael Wincott ve Michael Pitt yer almaktadır.

Mamoru Oshii imzası bulunan 1995 yapımı ünlü animasyon filmi Ghost in the Shell’in uyarlaması olan yapımda 9.birlik görev gücünün başında bulunana ve özel operasyonlardan sorumlu siborgun (insan-makine) hikayesi anlatılmaktadır. 
Anime filmlerine karşı önyargım var ama sırf Scarlett Johansson için izlenebilir.
(20-11-2016, 19:57)Duman : [ -> ]Anime filmlerine karşı önyargım var ama sırf Scarlett Johansson için izlenebilir.

sormak lazim.
için boyutun en fazla 2 olması makbul diye biliyorum.
'95'deki animesi hoştu. Sanırım bunda "Puppetmaster" filan yok galiba diyeceğim ama fragmanda animede yer alan birkaç sahneye de yer verilmiş  Bilemedim. Onun dışında oyun filmlerine veya film oyunlarına yapılan genelleme sanırsam animeden devşirme filmlere de yapılıyormuş. Onun için önyargılıyım.

Bunu da dinleyin :
(20-11-2016, 19:59)Duman : [ -> ] için boyutun en fazla 2 olması makbul diye biliyorum.

Haklı.