Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ne Kadar Süre Medieval II: TW Oynadınız
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
shield_turks

Bu başlık altında kimisinin çocukluk kimisinin gençlik zamanında ve hala da saatlerce oynadığı efsane Medieval II Total War'ı Steam'de ve Steam harici kaç saat oynadığınızı paylaşabilirsiniz.

Ben başlayayım, yaklaşık 1500 saati geçik oynamışımdır çok rahat. :grinn:
Steam'de 76 saat diyor ama toplamda 500 kesin oynamışımdır onca sene içerisinde. CDsi olması lazım normalde.
ilk cıktıgı dönemde yanlışım yoksa 2008 olmalı, araldan cdli olarak aldım ve o dönemde istisnasız hemen hergün oynamışımdır. saatini bilmem ama 3000 saatlik eu4 geçmişinden daha uzun olduğu kesin:) sonradan steamden de edindim ve ordaki geçmiş 407 saat
Steamde 200 civarı toplamda 500e yakındır. Çoğu da hotseat kampanyasıdır :)
Maşallah koyu bi M2:TW oyuncusuymuşsun  :smile::up:
Rahat 700, ayrıyeten çok fazla hotseatte bulundum.
aga ben eski totalwarcıyım. bakma son bikaç oyundur bana göre batırdıkları için paradoxa döndüm yoksa rome 1 medieval 2 empire totalwar bunlarla alakalı geçmişim eu4 den kat be kat fazladır. çok oynuyorduk çok. çok zaman öldürdük :D
2007-2008 den beri oynadığımı hesaba katarsak ve askerlik dışında her hafta düzenli oynadığımı da eklersek;

8 yıl da 8x52 = 416 hafta yapar. Askerliği çıkarırsak 416-24 = 392 hafta yapar. Her hafta minimum 10 saat oynamışımdır. Bu da 4000 saat e yakın oynadığım anlamına geliyor :)
RTW kadar olmasa da en azından bi' 150-250 saat filan oynamışımdır.
100 saat olmuştur. Ben kendimi pro sanıyordum ama buradakilere göre acemiyim resmen.
yanlış hatırlamıyorsam 2007 den berri oynuyorum.
haftada 25-35 saat oynamışımdır.
2002 yılından itibaren Medieval 1 ile birlikte 6-7 bin saatten aşağı değil. Eskiden steamde oynamıyorduk tabi.
Yanlış hatırlamıyorsam 2007 yılında oynadım ilk defa. O zamanlar nerdeyse hergün 4-5 saat bu oyunu oynardım. Bazı günler (yani hafta sonları) sabah kalkar kahvaltı yapar oyuna oturur nerdeyse akşama kadar bu oyunu oynardım. hatta bazı günler sabaha kadar oynadığım için ünide derselere geç kalırdım. Hey gidi günler heyy.