Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Renovatio Imperii - Holy Roman Empire
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar Merhaba.
Bu gün sizler ile yeni bir seriye başlamak istiyorum.
Son reformu geçirerek Kutsal Roma Kuracağız , Daha önceki versiyonlar da bir iki kere yapmıştım , Ancak son versiyonlar da denemedim.
Ancak HRE için de hangi ülke ile oynayalım karar veremedim , Bunun için sizin de önerilerinizi istiyorum.
 En şanslı ülke tabi ki Avusturya sonrasında da Bohemya acaba hangisi ile seriye başlasak ne dersiniz?
avusturya en mantıklı seçim olacaktır. zira avusturya ile macaristanı ve bohemyayı puya alma şansı mevcut. yeni versiyonlarda hre kurmak hayli zorluyor. din savaşından ötürü. önerim avusturyadır.
(17-12-2016, 11:36)jax61 : [ -> ]avusturya en mantıklı seçim olacaktır. zira avusturya ile macaristanı ve bohemyayı puya alma şansı mevcut.  yeni versiyonlarda hre kurmak hayli zorluyor. din savaşından ötürü. önerim avusturyadır.

Bende aynı düşüncedeyim , Avusturya en mantıklı seçim. Din savaşları çok zor geçiyor artık bakalım başarabilecekmiyiz hep birlikte göreceğiz.
Au ile yapmak en mantıklısı olur başarılar :)
Evet Avusturya ile başlayacağız kısmetse. Aslında dün ufaktan başladım fakat very hard da oynamak gerçekten çok zor. İtalyayı elimde tutamayınca vazgeçtim videoyu yüklemekten ve hard zorluk da yeniden başlamaya karar verdim :).
Bu akşam ilk görüntüleri paylaşıyor olurum kısmetse.