Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Dota 2 - Genel Sohbet: Ancient
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Bu konu altında oyun ile alakalı sohbet edebilirsiniz.

Bayağı iyi olmuş bu.
ile Dota 2'ye giriyoruz. Partiyi 5 lememiz lazım, gelecek var mı?
Dota atmak isteyen steamden mesaj atsın oyun oynayalım 10 dakikaya giriyorum.
20180318043123_1.jpg

Sonunda 3k mmr olmayı başardım. Yeni hedef 3200. Yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık 3200 mmr olunca Legend kümesine geçiş yapma şansımız varmış.  

Oyunlarımın geneli Pos 4/5, seyrekte olsa off-lane ve çok nadirde olsa Hard Carry idi. Offlane oyunlarımın çoğunu kaybettim çünkü mid-late oyunda etkisiz kalıyorum. Hard Carrylerle bütün maçlarımı kazanmış olmam lazım yanlış hatırlamıyorsam.
20180329033229_1.jpg

Pos 5 Divine Rapier. Hazır oyun bitmek üzere dedim bari son dakika alayım güzel oldu. 20 lvl'daki Saldırı hızı bonusu ile zaten dikkatleri üzerime çekmesem ki çekerdim takır takır indirirdim karşıyı.

Forumca bir Dota 2 etkinliği yapsak kimler gelir.
Şu oyuna sağlam bir dönüş yapmayı istediğim dönem neden üniversite sınavı dönemi olur ? Önümüzdeki seneye kadar Dota 2 oynama isteğim kaçacak ya.
Açıkçası oyunu oynamak için 1 2 sefer heveslendim ama tam anlayamadım. :/
Dota 2'ye hemen alışmak kolay değil. Biraz yol gösteren biri de gerekli, eğer bir sorunuz olursa beni etiketlemeniz yeterli. Ayrıca dota 2 yayınları biraz oyunu anlamınıza yardımcı olabilir.
Eğer daha önce Moba tecrübeniz varsa oyunu anlamak çok zor olmayacaktır. Sadece alışma kısmı kalıyor.
Aslında eğlencesine 5 v 5 döndürebiliriz da 10 kişi var mı oynayan?
Oynayacak on kişi bulabileceğimizi pek sanmıyorum. Ama beş kişi girilse bile keyifli olabilir. Ara ara giriyoruz.
OG vs EG POG
OG uzay dotkası oynuyor.
OG 2. defa şampiyon olup hem batı-doğu-batı şampiyonluk sırası ve bir defa şampiyon olanın tekrar olamaması curselerini kırdı
(08-08-2019, 14:22)Leon : [ -> ]Aslında eğlencesine 5 v 5 döndürebiliriz da 10 kişi var mı oynayan?
ben varım..

beyler morphling ultisi hakkında bilgi almam lazım..hero değiştirirken mevcut sağlık ve mana karşı heroya göre mi değişiyor ? 
ya da tam hp ile bir heroyla değiştik ve tam ölmek üzereyken morpha dönünce hp eski haline mi dönüyor ? 
ben 10 yıl felan dota1 oynadım ve dota2ye 6 ay önce felan geçtim..morph ultisi tamamen değişmiş..dereceli oyunda anlamama izin vermeden tokatlıyorlar..

İlk dönüştüğünde sanırım canını oran olarak saklıyor. Eski haline dönünce aynı cana geri dönmesi lazım.
Oyunu oynamadım, kardeşim oynuyordu bir ara, şu şarkıyı bırakıp gideyim bari  :smile:

(29-08-2019, 07:51)devilsguns : [ -> ]
(08-08-2019, 14:22)Leon : [ -> ]Aslında eğlencesine 5 v 5 döndürebiliriz da 10 kişi var mı oynayan?
ben varım..

beyler morphling ultisi hakkında bilgi almam lazım..hero değiştirirken mevcut sağlık ve mana karşı heroya göre mi değişiyor ? 
ya da tam hp ile bir heroyla değiştik ve tam ölmek üzereyken morpha dönünce hp eski haline mi dönüyor ? 
ben 10 yıl felan dota1 oynadım ve dota2ye 6 ay önce felan geçtim..morph ultisi tamamen değişmiş..dereceli oyunda anlamama izin vermeden tokatlıyorlar..

Ulti çıkısında kendi normal canın neyse ona dönüyorsun.
evet kaptım biraz..hatta full agi yapıp regen kullanınca can daha hızlı doluyor..ince bir detayı kaptım..base gitmek gerekmeden mask ile oynanıyor hero..
Sayfalar: 1 2