Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Rocket League
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
RL 6. aranıyor
MASTER
Forumdan bir ekiple RL giriyoruz dileyen gelebilir yer var.
Bir sonraki güncellemeyle gelecek haritalar

rl-pillars.jpg

rl-pillars2.jpg
Ping'te çığır açtım.
Oyun 2v2.
Maç sonu ekranı ve orada hareket edebilme çok hoş olmuş. Yapımcılar hala oyunu geliştirilmeye çalışıyor. Tebrik etmek lazım.
Yarın akşam 21.00 da kendi aramızda turnuva yapabiliriz kendi aramızda katılmak isteyenler yazarsa sevinirim.
Ben evde olursam katılırım.
olabilir
4. aranıyor, ve da var.
4. aranıyor ve var.
Bu oyunun geliştiricilerinin bir problemi var sanırım.

Oyuna sürekli devasa güncellemeler gelip duruyor. Ancak bu güncellemelerin boyutu kesinlikle normal değil. Oyunun kendisi 3.04 GB, şuanda 1.3 GB'lik güncelleme yapıyor oyun. Sanırım oyun dosyaları itibariyle büyük parçalardan oluşuyor ve bu büyük parçalarda 1 küçük değişiklik yapılsa dahi o büyük parçayı tamamen indirmek gerekiyor. Bu bana kalırsa büyük bir optimizasyon felaketidir. 3GB oyunun 1.3 GB'lik güncellemesi olmaz. Ne yapıyorsun oyuna oyunun yarısı kadar içerik mi ekliyorsun güncellemeyle?
(09-09-2016, 16:12)Duman : [ -> ]Bu oyunun geliştiricilerinin bir problemi var sanırım.

Oyuna sürekli devasa güncellemeler gelip duruyor. Ancak bu güncellemelerin boyutu kesinlikle normal değil. Oyunun kendisi 3.04 GB, şuanda 1.3 GB'lik güncelleme yapıyor oyun. Sanırım oyun dosyaları itibariyle büyük parçalardan oluşuyor ve bu büyük parçalarda 1 küçük değişiklik yapılsa dahi o büyük parçayı tamamen indirmek gerekiyor. Bu bana kalırsa büyük bir optimizasyon felaketidir. 3GB oyunun 1.3 GB'lik güncellemesi olmaz. Ne yapıyorsun oyuna oyunun yarısı kadar içerik mi ekliyorsun güncellemeyle?

Rusya da olsa takmazdın değil mi duman seri seri indirirdin şimdi free wi fi ile onu indirmek işkence diye böyle yazıyorsun değil mi

:D
Yeni oyun modunu bayağı beğendim (ancak tabi ki 1.3GB'lik bir güncelleme değil), dün 'la oynadık. Oyuna parayla açılabilen Crateler eklemişler. Oyuna para dökenle dökmeyen adamın arabaları arasında ciddi görüntü farkı oluşacak gibi görünüyor.
Benimle Rocket league oynamak istiyen varmı istediğiniz zaman açığım
Biz akşamları oynuyoruz, açık olduğunda davet atarım veya beni oyuna girerken görürsen sen yaz.
(10-09-2016, 15:06)Duman : [ -> ]Biz akşamları oynuyoruz, açık olduğunda davet atarım veya beni oyuna girerken görürsen sen yaz.

Olur
Rocket League 400 MB güncelleme yapıyor, adamların her güncellemesi minimum 400 MB zaten.
Bu konuda Rocket League'den daha beter olan tek Payday var sanırım :D
Oyuna giriyorum isteyen gelebilir.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8