Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Medieval 2 - Forum Başarımları
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
(23-01-2017, 02:57)Merco : [ -> ]Ben hre ajanını kim geliştirecek onu merak ediyorum :D

Hre seven biri olarak denemedim bile.Ajan geliştirmede zayıfım.Emre yapar onu :)

Hüseyine katılıyorum
(23-01-2017, 11:00)etzel : [ -> ]
(23-01-2017, 02:57)Merco : [ -> ]Ben hre ajanını kim geliştirecek onu merak ediyorum :D

Hre seven biri olarak denemedim bile.Ajan geliştirmede zayıfım.Emre yapar onu :)

Hüseyine katılıyorum

O HRE Ajanı lanetlidir. Geliştirebilecek varsa helal olsun gerçekten. Tüm dünyayı almak daha kolay gözüküyor gözüme :D

Hüseyine ben de katılıyorum.
Tebrik ederiz, gerçekten baya hızlı olmuş :D.

Öncelikle kazanan herkesin adını yazacağız. En hızlı yapan kişi de belirtilecektir.
Azim Hırs Taktik :D

Dedim önce kolaylardan başlayayım.Hocam ders çalışmaya ara vermiştim.Devam edecektim.Bir baktım forum başarısı.Tabi ben korsancı olduğum için bilmiyorum öyle şeyler.
Etzel çok iyi gidiyor. En kısa zamanda bende başlamalıyım başarımları tamamlamaya. :D

Şöyle en kolayından başladım :D '' Sen de mi Brütüs ''
g20g2R.jpg

https://drive.google.com/file/d/0B54mcoh...sp=sharing

Bunun zorlayıcı bir kısmı yoktu açıkçası :D prensesle evlendir, kralı prensi öldürt :D Prensesi olmayan bir ülke tercih edilse daha iyi olabilirmiş. İspanya da maşallah 2 tane var :D
Tebrikler Zenderx. Evet haklısın kolaydı. Önerin üzerine daha zorlayıcı bir başarım ekliyoruz :)

Türk General Salih al Alai yi Türk Sultanı yap başarımı eklendi. 

Linkler güncellendi. Linklerdeki save dosyalarındaki manuel savaş yapılamama sorunu düzeltildi.
Manuel olmasın zaten hocam oto daha zorlu
Yeni linkler manuel savaşlı mi
Evet. Manuel savaş olmazsa bazı başarımlar kazanılamayabilir :D
14 turda dünya fethi yapan vardı onun üstüne tanımam zaten de. bakalım şu vassal işini bir türlü anlamadım ne yapmak lazım onu çözmeye çalışıyorum.kolaylara yüklendik hep
Tebrikler. Zender ile etzel işi götürüyor :D
Bu çocuk bir harika dostum :D tebrik ederim yine.
Yok mu kendine güvenen babayiğitler. Alalım meydana :)
Baktım kimse sallamıyor bıraktım ben ya :D 3-5 kişi olsa devam ederdim.
Sen at bana bi save ben deneyeceklerimi biliyorum. Ben de şifre var kimse kabul etmez diye şeettim :D

Mümkünse sicilya ingiltere venedik olsun pls :D
Buralar canlanır. Devam edin paslanmasın buralar :)
Yazık ettiniz bu konuya benim çok hoşuma gitmişti :( Bu pazar birini yapmaya çalışacağım canlanır belki buralar
Sayfalar: 1 2 3