Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bir Zamanlar Orta Dünya'da
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
ve olarak sizin için Third Age Total War Hotseat Hikayesi yazacağız arkadaşlar. Aşağıdaki Isengard ve Mordor linklerine sırasıyla tıklayarak hikayeyi takip edebilirsiniz.

İyi okumalar...
Isengard ile yaz hocam. Saruman'ı orta dünyanın tek hakimi yap.
Mordor beklerim doğrusu :)
Mordor :)
Cücelere bastım oyu.
Ben de rohan seçmiştim. Mordor da tecrübeliyim zaten. Isengard zorlayacak gibi. Bakalım yarın akşam duruma göre başlarım diye düşünüyorum.

Cücelerle 2 kez bitirdim. Çok zevkli gerçekten.
Forumda Isengard hikayesi zaten olduğu için gerek yok diye düşünüyorum ikinci bir Isengard hikayesine o kadar faction varken.
Cüceler tabiki.
Baruk Khazâd! Khazâd ai-mênu!
Eriador/Arnor isteriz. Annuminas'ı eski ihtişamına kavuştur ve son ittifağı yeniden yaşat.
Isengard
sisli dağların orkları :)
Yok mu eşitliği bozacak kimse :)
Madem isengard hikayesi varmış. Oyumu Mordor'a çekip başka bir eşitlik yaratıyorum o zaman :D

Bi ara alarm müziği olarak kullanıyordum şimdi zil sesim. Ancak 15. sn den başlayan hali. Zamanında kurcalamıştım biraz indirip :D
Zenderx in Isengard oyunu Mordor olarak değiştirmesi üzerine Mordor 5 oy ile kazanan oluyor. Oylamayı burada sonlandırıyorum arkadaşlar. Ve sizler için Mordor ile az yazılı bol resimli hatta belki kısa videolu güzel bir hikaye çıkartmaya çalışacağım. Zira Matematikçi olduğum için edebi yönüm biraz zayıf kalmış. Siz idare edin artık :D
video :(
Arkadaşlar ile güzel bir projemiz var. En yakın zamanda karşınızdayız. :)
"Sauron ile Saruman'a, İki Kule'nin birleşmesinin kudretine kim dayanır?" :)
Bu heyecana yürekler dayanmaz :D merakla bekliyoruz hikayeyi.
Sayfalar: 1 2 3