Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Medieval II - İlginç Görüntüler
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Görsel

Total War oyunlarındaki diplomasiyi özetleyen bir görsel.
Savaşı açan AI ülke barış isteyen oyuncuya barış isteseydin savaş açmazdın diyor :)
İlginç bir görüntüm yokta en zor en zor da oynamama rağmen düşman sadece bekliyor, çok saçmalayarak oynuyor ve diplomasi bitiriyor beni adamın tek toprağını bırakmışım kocaman bir devlet olmuşum ordularım topraklarında şehirde bir kaç birimden başka hiç askeri kalmamış adam normal barışı kabul etmiyor   :-@
(26-08-2015, 11:59)Duman : [ -> ]Görsel

Total War oyunlarındaki diplomasiyi özetleyen bir görsel.
Savaşı açan AI ülke barış isteyen oyuncuya barış isteseydin savaş açmazdın diyor :)

Resim gözükmüyor.
rRZk5N.png

People should know when they're conquered 

giphy.gif

:Cry
kimse de demiyor ki aga bu nedir  :)
.....
(20-10-2015, 19:50)Tyler : [ -> ]kimse de demiyor ki aga bu nedir  :)

Kale nin içindekiler bendim, dort taraftan Timur askerleriyle kuşatma altındaydım. Bu askerlerin icinde topcu filler vardi bide. Gine de yılmadım, savaştım ve kaybettim :D Aklima Gladiator daki sahne gelmişti.

Rack of skulls - Kafataslı raf

Görsel

Görsel

Görsel

Alıntı:One conquistador, Andrés de Tapia, was given the task of counting the skulls on the "tzompantli" at Tenochtitlan estimated that there were 136,000 skulls on it. However, based on numbers given by Taipa and Fray Diego Durán, Bernard Ortiz de Montellano has calculated that there were at most 60,000 skulls on the "Hueyi Tzompantli" (Great Skullrack) of Tenochtitlan.

(S)
or8J6b.jpg

Danish Secret Service
Burn the heretic.
Tarla sürdürürsün artık.
2r6ck83.jpg

Yerli kabileler gemi üretemiyor ama Havana'yı diplomasi yoluyla ele geçirerek İspanyol zulmüne son verdim.
Büyük Apaçi İmparatorluğu hayırlı olsun o zaman :)
Bribe?
Duman playing Medieval II : Total War 

Kazanma ihtimalimin bile olmadığı bir muharebeye sırf eğlence için girdim. Muharebede düşman sahip olduğu overpowered topçu birimleriyle kendi askerlerini katletti.

Görsel

Görsel

Görsel

Görsel

Görsel

Duman Playing Total War'ın Önceki Bölümleri
  1. Bölüm
  2. Bölüm
QB5o9v.jpg

No comment :D
Görsel

Reddit'ten, asla haddinden fazla sayıda ram diye bir şey yoktur temalı bir çalışma.
Aslında atlı olarak general de yetermiş :D -şaka şaka atlı okçular değerlidir :)-
konuyu yeni gördüm size arşivimi açıyorum :)

Adanalı İtalyan
bGqAYj.jpg

Bir adam bu kadar eder mi ya?
dGQz0n.jpg

Adam harbiden MAL
5QPr2d.jpg

404 Not Found
Ak4Qgq.jpg
p6O8EL.jpg

Akdeniz'de kovaladığım bir Sicilya gemisi sonunda bir yere ulaşıp içindeki askerleri bıraktı. Gemiyi batırdım. Adayı Venedik'ten yeni almışım, içinde full ordu var. Sicilya'nın bıraktığı kişi kim dersiniz... Kral! :D
Sayfalar: 1 2 3