Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: 10. Dönem Aedile Alımları
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

6m4j6v.png
AEDILE ALIMLARI X
Bir önceki Aedile Alımlarının üstünden 3 ay gibi bir süre geçti ve zannediyorum yeni alımlara hazırız.
Strategyturk'te kategori ve bölüm sunduğumuz strateji oyunlarıyla yakından ilgilenen, kalabalık ve aktif ekiplere sahip olmak istiyoruz.
Başvuran üyeler ekibine katılmak istedikleri kategoride neden ekibin bir üyesi olmaları gerektiğini düşündüklerine yönelik bir metin yazabilir.
Son olarak her Aedile Alımlarında olduğu gibi Praetorler kendi ekiplerine gelen başvurularda ana karar mercisidir.
Bu konu içerisinde hangi ekipte kaç kişilik yer olduğunu görebilir, ona göre başvuruda bulunabilirsiniz.

AEDILE NEDİR?
Aedile forumda her kategori için kurduğumuz idari ekibin üyelerine verilen ünvan.
Aedile'lerin görevi ekibinde bulunduğu kategorinin bölümlerini geliştirmek ve idare etmektir.

SIK YAPILAN HATALAR
Bir Aedile birden fazla ekibin üyesi olamaz, ancak bu bir ekipteki Aedile'nin o ekibin kategorisi dışında katkı sağlayamayacağı anlamına gelmemektedir.
Bir bölümün durgun olması, o bölümde soru soran üyenin az olması Aedile'nin sorumluluğunun daha az değil, daha çok olduğu anlamına gelir.
Forumda çok mesajınızın olması veya çok iyi, aktif bir üye olmanız iyi bir Aedile olacağınız anlamına gelmez, sorumlu etkinliğiyle üye etkinliği farklıdır.
Bir oyunda çok iyi olmanız, sorulabilecek her türlü soruyu cevaplayabilecek olmanız tek başına iyi bir Aedile olacağınız anlamına gelmez.

EKİPLER VE BOŞ POZİSYON SAYISI
Genel Forumlar Ekibi (2)
Paradox Ekibi (1)
Total War Ekibi (2)
Firaxis Ekibi (4)
Microsoft Ekibi (5)
Blizzard Ekibi (4)
Diğer Strateji Ekibi (2)

FAYDALI LİNKLER
[Forum Yönetici Rütbeleri]
[Rehber Etkinliği]
[Ekip Sistemi]
[Ekipler]

NErraO.png Ybrrn6.png 81DDqa.png

Total war oyunları(rtw r2tw m2tw etw ntw oyunlarına sahibim) bölümüne aidle olmak için başvuruda bulunuyorum.
İlk mesaja 'sık yapılan hatalar' diye bir kısım ekledim başvuran arkadaşlar için önemli bilgiler mevcut.
Bir tane katılım için mi mesaj atacağız? Bir iki tane seçip siz aradan ayrıştırmayacak mısınız?
microsoft ekibi için başvuruda bulunmak istiyorum.
Doğrusu genel forumlar ekibi gereğinden fazla boş.Arkadaşların yükü fazlalaşıyor.Burası büyük bir forum yeni gelenlerin hatasını düzeltmek için çok az kişi var
hiç bir oyunda harika değilim.Ama Her şeyde az buçuk bilgim var umarım yararlı biri çıkabilir.

Genel Forumlar ekibine başvurmak istiyorum
Blizzard Ekibine başvuru yapmakta bulunuyorum hazırladığım bir Warcraft 3 Rehberi var Heroes of The Strom ve HEarthstone oyunlara karşı ilgim ve bilgim var
Diğer Strateji Ekibi aedili olmak için başvuruyorum.
Genel Forumlar ekibine başvurmak istiyorum. Paradox oyunlarında biraz da olsa bilgim mevcuttur bunun dışında Total War serisinde ve WarThunder'da yardımcı olabileceğim konular vardır. Genel olarak Silah-Savunma sanayi , Askeri Tarih üzerinedir ilgim.
Genel Forumlar ve Paradox Ekiplerinden birisine katılmak istiyorum.
Paradox bölümü.
Firaxis Forumları
Özellikle Civ 5 ve de daha fazla çözdüğüm de oyunu Civ 6 konusunda yardımcı olmak isterim.Foruma yeni üye oldum ama herkes bana yardımcı olma derdinde olduğundan ben de belki bir yerden yardımcı olabilirim diye umdum. (İleti sayım düşük biliyorum ama şansımı denemek istedim.)
İlk atamalar yavaş yavaş başladı, henüz atanmamış olmanız başvurunuzun reddedildiği anlamına gelmez.
Alımlar ve atama süreci bu ayın sonuna kadar açık olacak.
İkinci atamalar yapıldı, henüz atanmamış olmanızın kabul edilmediğiniz anlamına gelmediğini tekrardan hatırlatayım.
Üyelerimizden özellikle Microsoft (AoE, AoM, Halo Wars) ve Firaxis (Civ serisi, XCOM) bölümlerinde başvuru bekliyoruz.
İkinci başvuru yapılabiliyorsa microsoft ve tekrardan tw yerlerine başvuruyorum elimde microsoft olarak AoE2Hd ve AoE3 bulunmakta. Total war olarakta etw ntw r1/r2 shogun1/2 m2 bulunmakta.
Alımlar için son hafta.
Genel Forumlar ve Paradox ekiplerine başvurumun yanı sıra Diğer Strateji Ekibine de başvurmak istiyorum.
Firaxis ekibine başvurmak istiyorum.
Blizzard ekibine başvuruyorum. Hearthstone'u uzun zamandır oynuyorum çok başarılı olmasam da yeni oyunculara yardımcı olabilirim diye düşünüyorum
Alımlar için son 3 gün.

An itibariyle boş pozisyonlar:

Genel Forumlar: 0
Paradox: 0
Total War: 1
Firaxis: 3
Microsoft: 5
Blizzard: 1
Diğer Strateji: 2
Sayfalar: 1 2