Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Guild Wars 2
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
logo.d9bb4c33.svg
Guild Wars 2 ARENANET tarafından geliştirilen 2012 çıkışlı MMORPG.
Guild Wars 2 ile ilgili paylaşımlar ve sohbet bu konu altında yapılır.

Oyuncu Listesi
- duman.1459
- Qualia.6981
- Justicar.4021
- BloodSworn.2615
- altnkurt.6054
Bu konu altından listeye adınızı dahil ettirebilirsiniz.

Yani kısacası gösterip de vermemek gibi bir şey.
Justicar.4021
Dun ilk haritayi tamamladim. Karakteri daha guclendirmeden oyun mekaniklerini iyice anlamak lazim.
BloodSworn.2615
1 altın coin (100 silver) yapalım ilk iş guild açıyoruz forumdan gelen oyuncular arası iletişimi kolaylaştırmak için. 

İsim önerileriniz?
Benimde hesbaım vardı oynadm bayada sonra bilgisayar formatlayınca (yeni formatladım hoi4 hikayesineden bölüm atamadım o yüzden :/ ) Gitmişti yeniden indireyim bakalım oynayan varsa
(11-10-2017, 18:38)Duman : [ -> ]1 altın coin (100 silver) yapalım ilk iş guild açıyoruz forumdan gelen oyuncular arası iletişimi kolaylaştırmak için. 

İsim önerileriniz?

Duman'ın Aslanları tabii ki.
altnkurt.6054
g9oXZL.jpgHayvanlarımla karlı dağlarda terör estiriyoruz. 

POMQPv.jpg
Bu da bugün kırdığım güzel bi rekor.

İsteyene 8 slot bag craftlayabilirim. Onun dışında her türlü uzun menzilli silah için de sipariş almaya başlayacağım.
Guild kurduk girdiğinizde pm atın davet edeyim ondan sonra takip etmek daha kolay olur bizden kim var oyunda vs.
h7fdky.jpg
QpQovA.jpg

g9XJqL.jpg

vJZvpR.jpg

zJn7BD.jpg

lbE6bk.jpg

POQZON.jpg

NOkRZ5.jpg

Turklerin atalari Charr irkindan geliyor herhalde.

7yAr6W.jpg

7yArDW.jpg

Oyunun manzaralari cok guzel. Canavar kesmeyi birakip Dunya`yi gezmek daha cok zevk veriyor.Isin guzeli bundan bile exp aliyorsunuz.Diger Rpg lerlde oldugu gibi grinding olayi fazla yok.Gorevler zevkli.Sehirler ve haritalar devasa.
Bu gece dungeon girelim, story görevi olduğu için sağ üstü işgal etti yakınımdaki görevleri vs göremiyorum.
Ben ilk dungeona storysine gireyim dedim , girmez olaydim damage bile veremiyorum o derece.
Leveller kaç? 31 levelim geleyim mi? Discorddan mention atarsanız sevinirim.
Bir ara guilde alalım.
Oyuna güncelleme gelmiş.

Yama notları: https://en-forum.guildwars2.com/discussi...017#latest
Sayfalar: 1 2 3