Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hearthstone - Journey to Un'Goro Duyuruldu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
HYMXZ0QWB5SR1487785817002.jpg

Yeni genişleme paketi fragmanı ve tanıtım videosu Hearthstone resmi youtube kanalı tarafından yayınlandı.

Not : Youtube'da videoyu görür görmez o heyecanla doğru düzgün dinlemeden konuyu açtığım için Macera yazmışım. Un'Goro macera değil genişleme paketi olacak ( Örnek : Grand Tournament ) .
Ellerine sağlık süper olmuş artık legendry büyüler gelicek birz şaşırtıcı buldum bunu açıkçası
17 Martta geliyormuş. Keşke daha erken gelseydi ama yapacak bir şey yok. Para biriktirmeye başlamalıyız bence :D
(27-02-2017, 23:28)Cpt.MacMillan : [ -> ]Ellerine sağlık süper olmuş  artık legendry büyüler gelicek birz şaşırtıcı buldum bunu açıkçası

Spell olarak sayılacağını sanmıyorum. "Whenever you cast a spell" gibi mekanikleri tetiklemeyecek bence.
(27-02-2017, 23:32)ZenderX : [ -> ]17 Martta geliyormuş. Keşke daha erken gelseydi ama yapacak bir şey yok. Para biriktirmeye başlamalıyız bence :D

Şunu düzeltelim, dün heyecandan yanlış anlamışım. 17 Martta kart tanıtımlarına başlanacakmış. Yeni genişleme paketi Nisan ayında çıkacakmış.