Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hearthstone - Video Paylaşım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

Önceki Yogg'lara kıyasla daha çok "ne yaptığı belli" bir kart olmuş. Tabi bu yüzden daha kullanışlı olabilir.

Bu kart tanıtım videoları eskiden daha güzel oluyordu. Artık eski tadları kalmadı.

Videoda Hearthstone'a başlamak/geri dönmek için en iyi zaman derken abartmıyor. Catch-Up paketleri cidden sağlam.

Trolden 8 ay sonra geri dönmüş.

Yeni set Whizbang's Workshop duyuruldu.

Tam p2w.
Aşırı komik bir etkileşim, buna sebep olan spagettiyi merak ettim.
(26-03-2024, 12:18)PCOyun : [ -> ]Aşırı komik bir etkileşim, buna sebep olan spagettiyi merak ettim.

Yanlış hatırlamıyorsam bu etkileşimin şöyle açıklandığını görmüştüm, kartı bir id üzerinden değil adı üzerinden tanıyor, ve hem kart hem de hero'nun adı King Krush olduğu için aynı kartmış gibi muamele görüyor. Benzer bir etkileşim Flik Skyshiv kartı ile de var, belli bir kartı değil aynı ada sahip tüm kartları yok ediyor o, örnek olarak Mirror Image kartının summonladığı 0/2 minion'un adı da Mirror Image eğer minion'u hedeflerse büyü olan Mirror Image de yok oluyor.

Bu tarz ekstrem başarımların yapılmasının zor olmasını anlarım ama BG'de yapılanın 8 kişi istemesi fazla uç olmuş.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6