Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: 11. Dönem Aedile Alımları
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

6m4j6v.png
AEDILE ALIMLARI XI
Bir önceki Aedile Alımlarının üstünden 2 ay geçti.
Ekiplerimizin durumu gözönünde bulundurulduğunda yeni alımlara hazırız.
Aşağıda alımlara yönelik bilgi metinleri ve başvuru linki bulunmaktadır.

YÖNETİM YAPILANMASI
Strategyturk Forumlarında her forum kategorisinin bir ekibi mevcuttur.
Bu ekipler o kategoriyi düzenlemek ve geliştirmekle görevlidir.
Ekipler 5 Aedile ve onların yöneticisi konumunda olan 1 Praetor'den oluşur.

AEDILE NEDİR?
Aedile forumda her kategori için kurduğumuz idari ekibin üyelerine verilen ünvan.
Aedile'lerden forumdaki aktifliklerinde 'Aedile aktivitelerinde' bulunmaları beklenir. 

AEDILE AKTİVİTESİ
Bölümlerde içerik oluşturmak, etkinlikler düzenlemek gibi genel anlamı itibariyle o bölümü geliştiren aktiviteler bu kapsama girer.
Üye aktivitenizin çok yüksek olması, Aedile aktivitesinde bulunmadan yeterli bir Aedile olabileceğiniz anlamına gelmemektedir.
Aynı şekilde bir oyunu çok iyi veya çok fazla oynuyor olmanız Aedilelik aktivitesi olarak hiçbir şey ifade etmez.

UYARI
Bir günde yarım saat dahi zamanını Aedilelik aktivitelerine ayıramayacak kadar meşgul olabilen kişiler bu pozisyona başvurmasınlar.
Herkes gönüllü olarak sorumluluk üstleniyor ancak bu sorumluluğun gerekliliklerini yerine getirmeyecekseniz lütfen bu sorumluluğu üstlenmeyin.

EKİPLER VE BOŞ POZİSYON SAYISI
Genel Forumlar Ekibi (1)
Paradox Ekibi (1)
Total War Ekibi (2)
Firaxis Ekibi (5)
Microsoft Ekibi (6)
Blizzard Ekibi (3)
Diğer Strateji Ekibi (5)

Bu alımlarda özellikle Firaxis (Civilization ve XCOM oyunları) ve Microsoft (Age of serileri ve Halo Wars) bölümlerinde alım yapmak istiyoruz.
Boş pozisyon sayısı sarıyla belirtilen kısımlarda çok sayıda başvuru olması durumunda ekibe alınmanız, diğer kişilerin ekibe alınmamasına bağlı olabilir. 

BAŞVURU SİSTEMİ
Başvururken aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.
Başvurduktan sonra bu konu altından 'başvurdum' yazarak nickinizle yapılan başvurunun sizin tarafınızdan yapıldığını onaylamalısınız.
https://docs.google.com/forms/d/1-C6DTkz...mmwaSdCUM/

FAYDALI LİNKLER
[Forum Yönetici Rütbeleri]
[Ekip Sistemi Tanıtımı]
[Mevcut Ekipler ve Yöneticiler]

NErraO.png Ybrrn6.png 81DDqa.png

Basvurdum. Kais3r was h3r3
Başvurdum.
Olumlu olumsuz geri dönüş yapar mısınız
Bu aceleciliğini aedilelik yaparken de gösterirsin umarım.
(12-04-2017, 12:16)altnkurt : [ -> ]Bu aceleciliğini aedilelik yaparken de gösterirsin umarım.

İki mesajım arasında 4 gün var.
(12-04-2017, 13:24)Kaiser-i Rum : [ -> ]
(12-04-2017, 12:16)altnkurt : [ -> ]Bu aceleciliğini aedilelik yaparken de gösterirsin umarım.

Biz sizi arıyacağız cevabı gelecek bence...
(12-04-2017, 13:32)TR Ace : [ -> ]
(12-04-2017, 13:24)Kaiser-i Rum : [ -> ]

Biz sizi arıyacağız cevabı gelecek bence...

Biz başvurumuzu yapalım da
Aedile Alımları ay sonuna kadar açık oluyor ve çoğu zaman alımların son gününe kadar bir açıklama yapmıyoruz.
(12-04-2017, 14:02)Duman : [ -> ]Aedile Alımları ay sonuna kadar açık oluyor ve çoğu zaman alımların son gününe kadar bir açıklama yapmıyoruz.

Bilgilendirme için teşekkürler.
Başvurdum Firaxis bölümü için.
Total War için başvuruyorum.
Başvurdum.Microsoft için.
company of heroes 2 için basvuru yapıyorum
Alımlar için son hafta.
Yok mu hiç aranızda blizzardçı Heroes of the Strom Hearthstone falan
Blizzard için başvuru yapıyorum.Tercihen heartstone ve heroes of storm.
'Genel Forumlar' kısmının 'Kültür' ve 'Teknoloji' bölümleri için başvurdum, seçilemezsem de seçilen kişinin kriterlerine bakarak ileri seçimlere kendimi hazırlayabilirim, en azından.
Diğer Strateji Ekibi için başvuruyorum.
Bu gece alımlar sonlanıyor, özellikle Microsoft ve Firaxis'e alımlar bekliyoruz.
Sayfalar: 1 2