Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Empire - Multiplayer: Mayıs 2017
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
header.jpg?t=1488984275

Merhaba arkadaşlar Empire Total War için bir multiplayer etkinliği düzenlemek istiyoruz.
Bir gün ve saat belirleyip o günlerde katılıma göre 2v2 - 3v3 gibi multiplayer savaşlar şeklinde yapmayı planlıyoruz.
Bir nevi geleneksel haftalık ETW multi günü gibi yani.
Katılmak isteyenler konu altında belirtsin.

Katılımcılar : 
-
-
-
-
- @EralpU
Diğer multilerle çakışmaz heralde savaşırız katılıyorum :D
katılırım. Keşke daha önce açılsaydı. Gerçi dedim ama...
Keşke daha önce siz açsaydınız ;)
Açtım yapalım mı diye ama kimse(1-2 kişi dışında) bir şey dememişti. Neyse 3 kişiyiz şuan. 4.gelse yeter
Katılım bekliyoruz.
2vs2 yani? Kendi eşimizi bulup getirme ihtimalimiz var mı? Bu arada ben katılıyorum.
Bende Empire oynamak için oyunu başlatınca hata veriyordu. Düzeltemedim bir türlü. Sonra da silmiştim. müsait olursa gelir belki.

2v2 ile sınırlı değil 3v3 de yapılabilir dediğim gibi katılıma bağlı. Turnuva değil bu sadece eğlence amaçlı multi savaşlar.
Istediğiniz kişiyi davet edebilirsiniz tabi.
Güncel.
Oyunculara başarılar. İyi olan kazansın.
Oyunun oynanacağı günü belirleyelim artık. 5. zor buluyoruz 6. nasıl bulacağız. Beklememiz hata bence.
(23-05-2017, 00:08)Merco : [ -> ]Bende Empire oynamak için oyunu başlatınca hata veriyordu. Düzeltemedim bir türlü. Sonra da silmiştim. müsait olursa gelir belki.

su aralar pek vaktim yok malesef :(
(24-05-2017, 14:13)SatanistKesenKedi : [ -> ]Oyunun oynanacağı günü belirleyelim artık. 5. zor buluyoruz 6. nasıl bulacağız. Beklememiz hata bence.
Haklısın.
Müsaitseniz bugün ilk maçımızı atabiliriz ?
Cd'den indireceğim oyunu bu akşam yetişir büyük ihtimalle.
9 GB yama var anca yarına gelebilirim ben.

Bir dakika, yamanın çoğu bitti bu akşam uygunum.
Bende yüklü, gelmeyen olursa yedek olabilirim 1 kişi için.
Ben yarın müsait olamayabilirim.Haftasonuna ayarlayalım o zaman.
(24-05-2017, 19:33)Sübaşı : [ -> ]Ben yarın müsait olamayabilirim.Haftasonuna ayarlayalım o zaman.
Yama yüklendi sayılır 200mb kaldı.
şu an çevrimdışı.
ve hazırsa ile birlikte 4 kişi oluyoruz.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6