Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: E3 2017
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
qb70dB.jpg
Electronic Entertainment Expo 2017
E3 2017 fuarında gösterilen oyunlar ile ilgili görüşlerinizi ve videoları paylaşabilirsiniz.

Sunum Tarihleri (Türkiye Saati ile)
EA – 10 Haziran 21:30
Microsoft – 11 Haziran 23:30
Bethesda – 12 Haziran 04:30
PC Gaming Show - 12 Haziran 20:00
Ubisoft – 12 Haziran 22:30
Sony – 13 Haziran 03:30
Nintendo - 13 Haziran 17:30*

*Nintendo kendi konferansını düzenleyecek.

Fuarda gösterileceği kesinleşen oyunlar:

Bu akşam Microsoft konferansı var. Umarım Scorpio ile beraber iyi oyunlar duyururlar. Ayrıca Mass Effect'in yapımcısı Bioware'in yeni fikrimülkü olan "Anthem" Microsoft konferansı sırasında gösterilecek. Ben iptal edilen Scalebound'u göstermeleri çok iyi olur çünkü iyi bir oyuna benziyordu ve heyecanlanmıştım açıkçası. Eğer konferansı izlersem linki bu konuda paylaşacağım.

The Evil Within 2 bu akşam duyurulabilir.
Bannerlord 2 dışında gerisi çok boş geliyor.
Shadow of War yılın oyunu adayı olacak muhtemelen.
Metro Exodus ilgimi çekti. Trailer çok başarılı ve bu kez "farklı" bir metrodayız :)
Bannerlord videoları çok hoşuma gitti. Heyecanla bekliyoruz.
God of War ve Spider-man trailerlarını izledim. Spiderman pek bir derinlik vadetmiyor ancak God of War ilginç olabilir gibi.
Beklentileri karşılayamamış, The Last of Us bekleniyordu duyuru yok. Skyrim'in her konferansta bir başka konsola uyumlu versiyonunun duyurulması falan millete baygınlık getirmiş durumda. Bethesda yine paralı mod işini yapmaya çalışıyor.

6 sene önce yapılan şaka gerçek olmuş durumda:

2011: https://i.kinja-img.com/gawker-media/ima...4ggjpg.jpg
2017: www.quartertothree.com/fp/wp-content/uploads/2017/06/bethesda_e3_2017.jpg?x20462
(11-06-2017, 20:34)zencefil : [ -> ]Bannerlord 2 dışında gerisi çok boş geliyor.

Bencede öyle.